V sobotu se například odehrají v Únějovicích dva zápasy posledního kola Podbolfánské ligy. Hned v tom prvním půjde v přímém souboji mezi A-týmem Slavoje Koloveč a FC Švihov o celkové vítězství v turnaji.

Poslední kolo má na programu i Covid liga 2020. Soutěž šesti klubů se dohraje dvěma zápasy v Osvračíně a jedním v Krchlebech. Pro jasné prvenství si neohroženě kráčí favorit SK Krchleby 1921, který ještě nezaváhal a neztratil ani bod. Naopak bez zisku bodů jsou zatím hráči Dynama Horšovský Týn.

V Milavčích by pod ´soukromou patronací´ bývalé dlouholeté místní ikony Martina Šota měli hráči domácího Sokola vyzvat k přáteláku některá slavná jména staré gardy plzeňské Viktorie včetně například aktuálního trenéra třetiligové Jiskry Domažlice Pavla Vaigla. Nepůjde však o oficiální duel celého kádru plzeňských veteránů, ten je naplánován až na 1. července do Mnichova u Mariánských Lázní.

V Krchlebech se domácí fotbalisté (v modrém) utkají s rezervou ZD Meclov a poté už budou oslavovat prvenství v turnaji Covid liga 2020.Zdroj: Deník / Robert Babor

Někteří okresní sudí budou rozhodovat i střetnutí týmů z našeho regionu v utkáních mimo Domažlicko. Třeba Zdeněk Štěpán se vydá v sobotu do Bernartic, kde proběhne další kolo meziokresního Letního turnaje tří týmů z Tachovska a dvou z našeho okresu, kterým se ale zatím příliš nedaří. Od 14 hodin se střetne FK Mířkov s v tabulce druhými domácími borci a od 16.30 Lokomotiva Hostouň s vedoucím Sokolem Stráž u Tachova.

Účastníci závěrečných bojů. Foto: Jiří Pojar.
Osmnáctý ročník tenisového Memoriálu Jana Šturmy mladšího

Výběr z víkendových utkání na domažlickém okrese:

Sobota 27. června

10.00 (Domažlice): Jiskra Domažlice – Okula Nýrsko (žáci), rozhodčí Jelínek

14.00 (Osvračín): Slovan Kvíčovice – Dynamo Horšovský Týn (Covid liga), Strejcová

14.00 (Milavče): Sokol Milavče – výběr SG Viktoria Plzeň (neoficiální), Mifková

14.30 (Únějovice): Slavoj Koloveč A – FC Švihov (o 1. místo Podbolfánské ligy), Paleček

15.00 (Chodov): Tatran Chodov – Sokol Postřekov, Chmelík

16.00 (Krchleby): SK Krchleby – ZD Meclov B (Covid liga), Rubáš

17.00 (Osvračín): Sokol Osvračín – Slavoj Stod (Covid liga), Strejcová

17.30 (Únějovice): Slavoj Koloveč B – Sokol Chudenice (Podbolfánská liga), Rada

Neděle 28. června

15.00 (Srby): Sokol Srby – Sokol Postřekov B, Strejcová