V minulém kole hostili Pražané doma našeho krajského rivala FK Tachov a po poločase 0:1 tohoto soupeře porazili 4:1. Naproti tomu Domažličtí sehráli velmi kvalitní utkání v Třeboni a přivezli si velmi cenný bod.

V loňském ročníku divize se poprvé tito soupeři střetli v Domažlicích, kde Admira vyhrála 4:2. Na jaře Jiskra svoji porážku Admiře oplatila a vyhrála v Praze 2:0, když branky vstřelili Martin Šot a Tomáš Bahleda.

V pražském týmu v létě došlo k velkým přesunům, kdy odešlo jedenáct hráčů a stejný počet jich přišlo na hostování nebo na přestup.

„V utkání s Admirou se bohužel budeme muset obejít bez zraněného a zkušeného středopolaře Jirky Šámala, který má zlomené žebro z utkání s Třeboní. Ostatní hráči by měli být v pořádku. S Admirou nás nečeká nic jednoduchého, na podzim u nás doma zvítězila, ale my jsme jim porážku oplatili. Chceme navázat na výbornou sérii šesti utkání bez prohry a domácí prostředí nám velí naplno bodovat. Věříme, že nám k tomu dopomohou naši skvělí diváci, kteří byli hodně slyšet i v Třeboni. Jsou fantastičtí,“ uvedl trenér Milan Dejmek.

Toto utkání bude řídit jako hlavní rozhodčí Pavel Pešek ze Sokolova s asistenty Josefem Novotným z Mariánských Lázní a Janem Aubrechtem ze Sokola. Delegátem bude Václav Havránek z Rokycan.


Pozvánka
na krajský přebor

V sobotu 20. září bude hrát Slavoj Koloveč (7.) na hřišti TJ Přeštice (10.). Kolovečtí budou chtít zapomenout na domácí porážku s Doubravkou a přivést minimálně bod. Další náš zástupce Stafin Holýšov (2.) bude hrát také v sobotu na hřišti Rapidu Plzeň (8.). Plzeňským se povedlo v minulém kole zvítězit na hřišti v Chanovicích 0:3 a to ještě neproměnili penaltu. Zatím co Holýšovští vyhráli doma nad Diossem Nýřany 3:1.
Jediný zástupce našeho okresu bude hrát na domácí půdě v neděli od 16.30 FK Staňkov (13.) hostit Město Touškov (6.) . Staňkovu se v minulém kole povedlo uhrát cennou remízu 0:0 na horké půdě Spartaku Chrást. V domácím prostředí budou chtít bodovat. Naproti tomu Touškov porazil doma Manětín 2:1.

Autor: Jiří Pojar