Jiskra se proti silnému soupeři musela obejít bez zkušeného kanonýra Pavla Fořta, který si doma přivodil vážné zranění nohy.

První poločas byl herně vyrovnaný. Avšak stejně jako v Jirnech, s Tachovem a v Chrudimi Jiskra opět brzy inkasovala. Když ve 4. minutě Švihořík neudržel trestný kop Svobody, stačili ještě obránci nebezpečí zažehnat, ale v 8. minutě po křižné přihrávce Jelínka a centru Putze zakončil gólově akci hostů nehlídaný Matějka – 0:1. Domácí trápení zažehnal dvěma perfektně provedenými trestnými kopy kapitán Petr Mužík. Nejprve trefil v 19. minutě z 18 metrů levou šibenici, o sedm minut později z trestného kopu za faul na Rumla vymetl pravý růžek zápské branky – 2:1. O pět minut později mohlo být srovnáno, ale Matějka ve vyložené šanci těsně minul branku. Závěr poločasu patřil domácím, ale Černý po Mužíkově rozehrávce a pěkné akci Hejdy mířil z šestnáctky vysoko.

Od první minuty druhé půle byli aktivnější hosté. Stupňovali tlak na domácí branku a ti se bránili pouze odkopy. Teprve v 73. minutě se domácím podařilo vymanit se ze sevření, Hrubý zatáhl míč po pravé straně, centrem našel Průchu, který volejem z dvaceti metrů nechal poprvé vyniknout Straku, jenž míč směřující pod břevno vytlačil na roh. Čtvrthodinu před koncem fauloval domácí Bauer dva metry před šestnáctkou hostujícího Hejného, ale Svobodův trestný kop domácí odvrátili a z protiútoku potrestali vysunutou hostující obranu. Míč zatáhl po levé straně Bezdička, přihrávkou oslovil Černého, ten si položil vybíhajícího Straku a střelou z deseti metrů pod víko zvýšil na 3:1. Hosté deset minut před koncem vyzkoušeli Švihoříkovu pozornost, když Putzův centr hlavou usměrnil Matějka, ale skóre se měnilo opět na druhé straně. Černý naservíroval zleva míč Rumlovi a ten z osmi metrů překonal Straku – 4:1. To už bylo pro hosty moc a hru do konce zápasu režírovali domácí.

Výsledek je pro domácí mnohem příznivější, než byla předvedená hra, zejména v první půlhodině druhé části hry. Nebýt dvou povedených trestňáků v podání Mužíka, kdoví, jak by se zápas za stavu 0:1 vyvíjel…

Jiskra Domažlice A – SK Zápy 4:1

Poločas: 2:1. Branky: 19. a 26. Mužík, 77. Černý, 81. Ruml – 8. Matějka. Rozhodčí: Drábek – Šedivka, Hock. ŽK: 3:3 (45. Mužík, 59. Hejda, 75. Bauer – 18. Putz, 24. Hakl, 49. Novák). Diváci: 270.

Jiskra Domažlice A: Švihořík – Hrubý, Brožík, Mráz (60. Bauer), Chocholoušek – Hejda (69. Bezdička), Průcha (74. Boček), Braun, Mužík (84. Lešek), Ruml – Černý. Trenér: Radek Kronďák, as. Roman Čihák.

SK Zápy: Straka – Vorasický, Pávek (66. Hejný), Petrů, Novák – Hakl (62. Veselý), Jelínek, Putz, Svoboda – Matějka, Liener (28. Pavlík). Trenér: Michal Mašek.