Mrákov – Dlouhý Újezd
4:5 (1:2)

Začátek střetnutí vyšel mrákovským fotbalistům, když se trefil Jakub Mlynár – 1:0.

Chvíli nato však dostali hosté výhodu trestného kopu a z něho překonali brankáře Jirátka – 1:1. Navíc do přestávky skórovali podruhé – 1:2.
Ve druhém poločase domácí hráči zopakovali nástup z první půle a Pavel Konopík srovnal na 2:2.

Tento stav však dlouho nevydržel a brankář Jirátko během chvilky lovil dvakrát míč ze své sítě, když jednou jej překonali z pokutového kopu a podruhé po rychlém přečíslení mrákovské obrany. Domácí se nevzdávali a po trefách Mlynára a Zahrádky srovnali na 4:4.

Deset minut před koncem šli hosté potřetí do vedení – 4:5.

Fotbalisté Mrákova se snažili o vyrovnání, ale neproměnili šance. Tu největší měl tři minuty před závěrečným hvizdem rozhodčího střídající Jaroslav Němec, nadvakrát však nepřekonal brankáře. „Je to velká škoda, minimálně na bod jsme dnes měli. Hosté měli vynikající přechod z obrany do útoku, ze kterého chodili ve čtyřech, v pěti do přečíslení. Na druhé straně chybovali v obraně. Dostali jsme doma pět gólů, což není zrovna málo,“ neskrýval zklamání mrákovský trenér Jiří Palovič.

Sestava Sokola Mrákov: Jirátko – Hoffmann (Jaroslav Němec), Kopecký, Bandžuch, Švajner (Jan Duffek) – Konopík (Tomáš Duffek), Stanislav Němec, Stejskal, Mlynár – Zahrádka a Růžek. Trenér: Jiří Palovič.