STARŠÍ ŽÁCI:
Jiskra Domažlice - FK Nepomuk
3:0 (0:0)

Tvrdá obrana Nepomuckých se potvrdila od prvních minut zápasu, kdy soupeř bránil v některých chvílích zápasu i v deseti hráčích. Přesto si domácí vytvořili několik slibných šancí.

Čech po vysunutí Gustem běžel sám na brankáře, bohužel akci nedotáhli do konce. V 16. min. po signálu z rohového kopu kapitán Kalný zahodil další šanci střelou nad branku. O 3 minuty později přisla další šance, když Konrády pronikl po levé straně a jeho střela opět skončila mimo branku. Poločas skončil nerozhodně 0:0.

Do druhé půle nastoupili domácí hráči opět nátlakovou hrou. Trpělivě kombinovali a opět se dostávali do šancí. Střeleckou smůlu protrhl Lešek, který krásnou střelou z trestného kopu vstřelil první branku zápasu. O minutu později Čipera odcentroval z pravé strany. Do přihrávky si naběhl Gust, který míč ideálně zpracoval a následnou střelou nedal brankáři šanci – 2:0.

Těsně před koncem zápasu Socha našel na hranici pokutového území Linkeše, který se kličkou zbavil obránce a podél vybíhajícího brankáře upravil skóre na konečných 3:0.

„Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a úsilí vstřelit branku, což se jim nakonec podařilo. Konečně se zlepšila i hra krajních obránců,“ okomentoval zápas trenér družstva Sladký.

Sestava Jiskry Domažlice: Krásnický - Čipera, Kalný, Lešek, Škoda - Socha, Hamor, Gust, Konrády - Štěpán, Čech, Střídání: Konrády-Tauer, Štěpán - Šimůnek, Čech - Linkeš

Trenéři: Sladký, Neumann

MLADŠÍ ŽÁCI
Jiskra Domažlice - FK Nepomuk
6:0 (0:0)

Mladší žáci Jiskry měli za soupeře vrstevníky z Nepomuku, kteří odjeli domů s prázdnou a s šestigólovým přídělem.

Od začátku zápasu zatlačili protihráče na jeho vlastní polovinu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Jenže ´fotbalový bůh´ byl v prvním poločase asi na jiném zápase, a tak se gólově neprosadili.

Po krásné kombinaci prošel středem hřiště Černý, ale brankáře neprostřelil. To samé se nepovedlo ani Svobodovi, který trefil obránce na brankové čáře. Ani Stróž neměl štěstí, když po rohovém kopu hlavou trefil jen břevno. A tak se odcházelo do kabin za stavu 0:0.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Jiskra tlačila a konečně padaly i branky. O tu první se ve 38. min. postarali hostující hráči, když si vstřelili vlastní branku. Stalo se tak po závaru ve vlastním pokutovém území – 1:0.

Ve 42. minutě si naběhl za obranu hostí Šinál a zvýšil na 2:0.

Další góly už na sebe nenechaly čekat. Ve 44. min. se prosadil pěknou střelou Jurko. V 53. min. si dal soupeř opět vlastní branku, v 54. se trefil kapitán Černý a skóre uzavřel výstavní ranou Zíma.

Hráči Jiskry tak potvrdili svoji pozici v tabulce.

Sestava Jiskry Domažlice: Krutina (31. Vrzal) - Kalný, Kobes, Zíma, Buršík ml. - Svoboda (45. Žák), Černý, Dufek, Stróž - Jurko, Bočan (40. Šinál)

Trenéři: Bočan, Copák

Autor: Jiří Pojar