Beznadějně poslední tým nejnižší okresní soutěže Osvračín B hodinu sahal na hřišti třetí Hlohové minimálně po zdvojnásobení svého dosavadního jednobodového konta. Pak však třikrát inkasoval během jedenácti minut a vše se tak vrátilo do starých kolejí. Na své poměry mimořádnou příležitost dočkat se prvního vítězství v sezoně budou mít fotbalisté osvračínské rezervy v neděli dopoledne, kdy doma přivítají předposlední mužstvo Kouta…

První místo v tabulce nadále s přehledem hájí Chodská Lhota, které po výhře nad staňkovským céčkem zůstal pětibodový náskok před Mířkovem, který si uchoval teoretickou naději na postup vítězstvím na koutské půdě.

Mířkovu by však pomohl k celkovému prvenství jen fatální kolaps hráčů Chodské Lhoty v posledních dvou kolech. V příštím v Luženicích a v tom posledním ´na férovku´v přímém souboji…

Chodská Lhota – Staňkov C 4:1

Poločas: 2:0. Branky: 9. a 26. Pampel, 49. Schwarz, 72. Raiser – 85. Budín. Rozhodčí: Kadlec. ŽK: 1:1 (54. Belanec – 22. Oulík). Diváci: 45.

Kout – Mířkov 0:2

Poločas: 0:2. Branky: 19. Kučera, 22. Šilhavý. Sudí: Habada. ŽK: 0:0. Diváci: 30.

Hlohová – Osvračín B 4:1

Poločas: 1:1. Branky: 65. a 72. Kasal, 6. Beran, 61. Urbánek – 31. Karban. Rozhodčí: Paleček. ŽK: 0:0. Diváci: 35.

Oplotec – Mutěnín 4:3

Poločas: 3:1. Branky: 1. a 89. Janeček, 24. Tengler, 30. Moulis – 42. J. Mleziva, 86. Kašpárek, 91. Kovařík. Rozhodčí: Matějka (laik). ŽK: 0:0. Diváci: 40.

Babylon – Luženice 2:3

Poločas: 1:2. Branky: 14. a 77. Votava – 6. Vorel, 25. Skala, 70. vlastní Krejčí ml. Su-dí: Svičarský. ŽK: 0:2 (45. Hajs, 55. Skala). Diváci: 22.