Na turnaj přijel jeho pravidelný účastník Pája team z Mariánských Lázní, z obce Rybník na druhém konci domažlického okresu přijela hned dvě družstva (byť jedno muselo být doplněno hostujícími hráči), čtvrtým do party byli Bahňáci ze Kdyně. Celý turnaj poctivě a férově odpískal Petr Svičarský a stejně férově se tentokrát i hrálo. Po celodenním pátečním dešti nebyl trávník kupodivu příliš podmáčený, a tak všichni hráli s maximálním nasazením. Začínalo se v deset, výsledky pořadatelé vyhlásili odpoledne ve čtyři.

Na čtvrtém místě skončili hráči Rybníka, třetí místo obsadilo též mužstvo Rybníka hrající pod názvem FC HBC CH.A.O.S, džbánek za druhé místo si odvážejí Bahňáci do Kdyně a do Mariánských Lázní tentokrát po třetí v řadě putuje největší džbánek s chodskými motivy za první místo! „Je to historicky poprvé, co nějaký manšaft tři roky po sobě obsadil první místo," zhodnotil výkon Mariánskolázeňských Jiří Grösl, který dohlížel na správnost zápisu zápasů i počtu vstřelených gólů. Pája team je navíc účastníkem s nejvyšším věkovým průměrem. Ze stejného mužstva je i nejlepší střelec Rudolf Kojmar s 11 góly i nejstarší aktivní hráč Miloš Richtr – 63 let.

„Na příští rok připadne čtvrtstoletí pořádání Džbánku," řekla starostka Sokola Vladimíra Kacerovská, „a tohle výročí bychom rádi oslavili nejen kvalitně připravenou organizací turnaje, ale také výstavou fotografií z minulých ročníků. A pokud přijede o pár mužstev víc, rádi je přivítáme!" ⋌Zdeněk Huspek