Netřeba si nalhávat, že dnes od 15.30 hodin na Městském stadionu ve Staňkově půjde o vyrovnaný fotbalový zápas. Kdyby domácí poslední celek krajského přeboru s aktuálně druhým týmem nejvyšší české soutěže neprohrál, bylo by to mimo jakoukoliv logiku.

Ale to, že se na staňkovském trávníku dnes odpoledne bude prohánět v dresu loňského účastníka Ligy mistrů a úřadujícího vicemistra české nejvyšší soutěže borci kalibru Hubníka, Limberského, Hořavy, Chorého, Kovaříka či krajánků Kayamby nebo Buguela, jistě stojí za osobní zhlédnutí.

Nepřijede pouze osmička reprezentantů Česka a Slovenska, kteří se připravují s národními týmy na kvalifikační duely o postup na evropský šampionát. Jmenovitě Brabec, Herc, Janošek, Kalvach, Kopic, Kozáčik, Krmenčík a Řezník.

„Hráči i realizační tým Viktorky budou připraveni k autogramiádě u VIP stanu. Sestava z prvního poločasu už přibližně 15 minut po něm a ta konečná stejnou dobu po ukončení utkání. Proto žádáme fanoušky a lovce autogramů, aby vůbec nevstupovali na hrací plochu,“ apeluje na návštěvníky utkání místopředseda staňkovského klubu Ondřej Bauer.

„Na větší počet návštěvníků jsme připraveni, otevřeny budou již hodinu před výkopem obě pokladny u vjezdu na stadion. Autem do areálu ale umožníme vjezd pouze hráčům Staňkova, plzeňskému mužstvu, pořadatelům, sponzorům a partnerům klubu,“ doplnil další organizační informace.

Přijďte se tedy sami přesvědčit, jakou strategii zvolí domácí lodivodi Milan Kucharič mladší s Vladimírem Kuklou proti vyhlášenému stratégovi na lavičce Viktoriánů Pavlu Vrbovi nebo jestli staňkovský kapitán Pavel Gust bude dirigovat obranu tak, aby si ani vyhlášený driblér Kayamba neškrtl…!

Utkání odřídí prvoligový sudí Tomáš Mokrusch se staňkovskou asistentkou Helenou Šálkovou a kdyňským Václavem Kubcem.