Krchleby – Postřekov 3:1 (1:1)
K nováčkovi soutěže jel Postřekov s cílem získat tři body. Kdo viděl červenobílé doma, musel si však myslet, že nastoupil jiný tým. Domácí od prvních minut soupeře přehrávali a to, jak si krchlebský mladíček Ondra Doležal a z Doubravky ostřílený Zdeněk Skála pohrávali s nedůraznou obranou Postřekova, se jen tak nevidí. Luxus v podobě postupu s míčem od pomezní čáry až takřka před brankáře si mohli domácí dovolit často. Ve 22. minutě Krchleby a jejich fanoušky uklidnil úvodní gól vstřelený Sekerešem z penalty nařízené po ruce jednoho z hráčů hostí.

Z těch snesl přísnější měřítko jen záložník Milan Vaněk, který střelou zpoza šestnáctky srovnal. Jenže Vaněk není po zranění zcela fit a později střídal.
Když pak ve druhé části hry neodešla fyzička domácím, ale hostům, bylo na překvapení kola zaděláno. Postřekovští trefili tyč, na druhé straně Skála po několika vyložených šancích zvýšil na 2:1 a kolegiálně namazal i Doležalovi na konečných 3:1.

„Postřekov má dobrý mančaft. Proto mě překvapilo, že odpadli. Měli bychom to těžší, kdyby víc využili Krumla,“ míní trenér domácích Josef Landštof. Jeho tým se poprvé předvedl v kompletní sestavě a přítomnost stopera Milana Posledního byla na organizovanější obraně znát.
Na druhé straně zavládlo před víkendovým duelem s fyzicky dobře připraveným lídrem tabulky z H. Týna zklamání. „Doufám, že si z toho kluci vezmou ponaučení. Netrénuje se pořádně a asi si mysleli, že když jsme byli třetí, že se soupeř porazí sám,“ říká trenér hostů Petr Polák.

Sestava Krchleby: Kasl – Poslední, Doležal M., Koriťák, Sekereš – Brož, Šauer, Prihoda, Bernard – Skála, Doležal O. Trenér: Josef Landštof.
Sestava Postřekov: Kohel – Zdráhal, Kruml, Vavřík, Brichcín, Janeček, Beroušek, Vaněk, Tauer, Jasan, Polák. Trenér: Petr Polák. Branky: Sekereš, Skála, Doležal - Vaněk. ŽK: 3:2.