Krchleby - Ve druhém kole I.B třídy Krchleby hostily Kamenný Újezd.

4.9.2009

Ilustrační foto.Foto: Dušan Blanár

Krchleby – Kamenný Újezd
2:4 (1:3)

Krchleby do utkání vstoupily opatrně a než se rozkoukaly, bylo skóre 0:2 po dvou rychlých brankách bývalého hráče Nýřan, Lukáše. Po faulu na krchlebského Skálu rozhodčí nařídil penaltu, kterou Sekereš v poklidu proměnil – 1:2. Na 1:3 zvyšoval opět Lukáš. „Druhou půli jsme byli o stoprocent lepší, ale góly tam nepadaly. Míč létal kolem tyčí nebo nad břevno, což rozhodlo,“ prozradil sekretář oddílu Josef Kufner s tím, že mužstvo Kamenného Újezdu v druhé půli doslova odpadlo.

Toho využil krchlebský Skála, který snížil na 2:3 a dostal domácí tým opět do hry.

V posledních minutách rozhodl o vítězství hostů Hajžman, který pečetil konečné skóre utkání 2:4. „Naše obrana hrála špatně, jinak si myslím, že to bylo pěkné a vyrovnané utkání,“ dodal Kufner.

Krchleby v dalším kole zamíří v neděli v 16 hodin k okresnímu derby do Klenčí, ve kterém by mohli nastoupit i noví hráči, kteří by měli mužstvo posílit.

Branky: Sekereš, Skála - Lukáš 3, Hajžman; ŽK: 2:2, Diváků: 70

Sestava Sokola Krchleby: Chvátal, Fait, Koryťák, Doležal M., Brož, Prihoda, Sekereš, Bernard, Doležal, Marek, Skála, Decker S., Podzimek, Strouzek

4.9.2009 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Kindl

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Před druhou hodinou čekalo na vstup do volebního okrsku 10 v domažlické Městské knihovně Boženy Němcové asi 20 lidí.

Na Domažlicku se volí na 138 místech

Lidé mohli volit v seniorském penzionu do přenosné urny

Domažlice - Snazší měli cestu k volební urně voliči ze dvou domažlických seniorských penzionů v Břetislavově ulici.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.