„Nám se nepovedl vstup do jara, takže jsme uvolnili atmosféru. Věděli jsme, že Chotíkov bude fotbalovější, a tak jsme zahustili střed hřiště a spoléhali na brejky, a to se nám podařilo stoprocentně," kvitoval nečekaný skalp soupeře kouč Honal.

Stodští bojovníci ubránili domácí střelce a v závěru prvního dějství udeřili. „Ještě jsme neproměnili dvě jasné šance a v závěru jsme zahodili penaltu," dodal lodivod.

Pohled na tabulku krajského přeboru tak vypadá příznivěji. „Jsme rádi, že nám soupeři neodskočili a naopak jsme se vzdálili Lubům," pochvaluje si Honal. Jeho partu však čeká ostrý test: trojlístek domácích soubojů se Sušicí, Kolovčí a rezervou Domažlic. Na zápasy se těšíme, stejně jako naši fanoušci. Věřím, že nějaké body vydolujeme," přeje si kouč Stoda Václav Honal.

Na Jaroslavu Urbánkovi byl zřetelný pocit hořkosti. „První půle byla z naší strany tragická, takhle špatně jsem kluky ještě hrát neviděl," kroutil hlavou kouč, jehož svěřenci na jaře vydřeli dva body s Kolovčí i s Klatovy.

„Po přestávce se náš výkon zvedl, tlačili jsme soupeře, ale za první poločas jsme si bodovat nezasloužili," řekl kriticky Urbánek. „V předchozích duelech jsme měli někdy i štěstí, to se od nás tentokrát odklonilo. Jestli nesehrálo roli podcenění? Toho jsme se snažili vyvarovat, spíše jsme nešli štěstí naproti jako v minulých zápasech," uzavírá lodivod Chotíkova.