Slavoj Koloveč - Rapid Plzeň
2:1 (1:0)
Do utkání nenastoupil Černohorský, zato se do základní sestavy vrátil Vlček. Ve 13. minutě se dostal do šance Šperl po přihrávce Klimenta, ale z malého vápna mířil vedle. Ve 21. minutě se dostali do šance hosté, míč z brankové čáry stihl vykopnout Mareš. Ve 27. minutě se Slavoj dostal do vedení brankou J. Bittengla, který po neúspěšných střelách Klimenta a Šperla dokázal prostřelit brankáře hostů – 1:0.


Po přestávce se dostal do šance Kliment, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh. V 56. minutě se Slavoj Koloveč dostal do dvoubrankového vedení, když po přihrávce z půli hřiště prošel Kliment skrz obranu a obstřelil hostujícího brankáře – 2:0. V 64. minutě hosté snížili na 2:1 pokutovým kopem, který proměnil hostující brankář. V 72. minutě odešel ze hřiště Kliment a přišel Kufner. V 77. minutě Milota zatáhl míč po levé straně, nacentroval do vápna, ale jeho přihrávka byla zblokována. Ke konci zápasu vystřídal trenér Kolovče J. Bittengla, jehož nahradil Ramadán. Zápas před 350 platícími diváky skončil 2:1.

Sestava Slavoje: Janča – Milota, Vlček, Mareš, Homolka, Baxa, Parlásek, Duchoň, Kliment (Kufner), Bittengl J. (Ramadán), Šperl.