Planá – Koloveč 0:3 (0:1)

Branky: 20. Tomáš Homolka, 65. Tomášek, 80. Částek

Domácí celek nastoupil v sestavě, jejíž věkový průměr dosahoval 35 let, a od začátku se pouze bránil útokům favorizované Kolovče. První vážnou šanci si vytvořil v 10. minutě hostující kapitán Kruml, ale místo střely ze vzdálenosti 10 metrů volil přihrávku, kterou domácí zadáci dokázali zachytit. Branky se dočkali Kolovečtí po dvaceti minutách hry. Jejím autorem byl Tomáš Homolka, který se z levé strany probil zhuštěnou obranou a prostřelil gólmana – 0:1.

Koloveč i nadále soupeře přehrávala a hráči Plané se ze své poloviny dostali jen za pomoci dlouhých odkopů. Do konce první půle se do vyložené příležitosti hosté nedostali a střely Duchoně, Miloty a Černohorského nebyly pro brankáře domácích velkým ohrožením. I druhý poločas probíhal stejně jako první. Koloveč se uklidňující druhé branky dočkala v 65. minutě, kdy střelou z 11 metrů skóroval Tomášek – 0:2.

Konečnou podobu výsledku dal po individuální akci Pergla Částek – 0:3. V příštím kole čeká na vedoucí celek souboj se čtvrtým Dynamem Horšovský Týn, které na jaře neztratilo ani bod. „Doufám, že nás fanoušci přijdou podpořit v hojném počtu a vytvoří dobrou atmosféru,“ pozval na zajímavý nedělní zápas, který má výkop v 16 hodin, sekretář Slavoje Pavel Kruml.

Koloveč: Marcel – Lukáš Homolka (46. Diviš), Lucák, Bittengl, Milota – Kruml (65. Pergl), Černohorský, Duchoň – Částek a Tomáš Homolka. Trenér: Josef Kaigl.