Koloveč – Luby 5:0 (2:0)

Domácí před čtyřmi stovkami diváků během prvních pěti minut třikrát orazítkovali konstrukci lubské branky. První byl v 5. minutě Černohorský, jehož střela se odrazila od břevna k Duchoňovi, který zakončil stejným způsobem. Do třetice mířil do břevna v 6. minutě Šperl. Zasloužené vedoucí branky se domácí dočkali v 9. minutě, kdy hostující gólman vyrazil Baxovu střelu jen ke Šperlovi, který se nemýlil – 1:0.

Koloveč měla velký tlak a soupeře nepouštěla na svou polovinu. Po půlhodině se opět otřásla branka Lub, když do tyče mířil Šperl. Fotbalisté Slavoje se snažili skórovat ze všech pozic, ale nemířili přesně, nebo si se střelami Baxy, Duchoně a Černohorského poradil brankář Kalaš. Toho překonal pět minut před poločasem spoluhráč, který srazil do sítě centr Bittengla – 2:0.

Ve 43. minutě musel poprvé vážněji zasahovat domácí gólman Simbartl, který vyrazil střelu Smolíka.

V úvodu druhé půle přidali domácí další branku. Na 3:0 zvýšil po centru Krumla hlavou Černohorský. V 67. minutě vstřelil další branku Šperl, ta ale kvůli předchozímu faulu nebyla uznána. Poté Kolovečtí kontrolovali zápas a opticky se hra vyrovnala.

Hosté se několikrát dostali ke střele, ale ani jeden z pokusů lubských fotbalistů neudělal Simbartlovi příliš velké starosti.

Čtvrt hodiny před koncem zápasu se opět prosadil po samostatné akci Černohorský, který prošel přes dva obránce a rozvlnil síť počtvrté – 4:0.

Černohorský měl podíl i na poslední, páté brance. Přesně přihrál Perglovi, ten po třech minutách na trávníku obešel i gólmana a za potlesku diváků stanovil na konečných 5:0. V příštím kole čeká Koloveč zápas na půdě Zbiroha, který stejně jako Slavoj postoupil.

Koloveč: Simbartl – Lukáš Homolka, Soupír, Bittengl, Milota – Tomášek, Černohorský, Baxa, Duchoň – Šperl (79. Pergl) a Kruml (70. Kufner). Trenér: Josef Kaigl.