Slavoj Koloveč – Sokol Manětín
0:0 (0:0)

V úvodu zápasu ale první zahrozili hosté, když po nedorozumění v obraně ve 12. minutě střela směřovala jen těsně vedle branky. Ve 20. minutě zahrozil Bittengl, ale míč směřoval pouze do náruče brankáře. Ve 26. min. zahrozili opět hosté, po průniku zachraňoval v brance Simbartl.
Do konce prvního poločasu přišla ještě střela Baxy, ale stejně jako ostatní ´orazítkovala´ pouze brankáře.

Do druhého poločasu nastoupil Tomášek, který vystřídal Diepolda. Přišlo sice herní zlepšení Kolovče, ale všechny střely postrádaly přesné zakončení. Centr Šperla skončil v 55. minutě na tyčce branky hostů, po vybojované přihrávce Homolky.

Největší šance zápasu přišla po hodině hry, když tvrdou střelu Mareše z trestného kopu brankář se štěstím vyrazil na Bittengla, ale ten následně v těsné blízkosti branky tradičně ´napálil´ brankáře.

Koloveč vzápětí přebrala herní převahu, ale střely Šperla, Tomáška, Černohorského i Bittengla skončily v rukách brankáře.

V závěru zápasu po druhé žluté kartě opustil hřiště hostující Straka. Snahu herní převahy, ale hráči Slavoje už nedokázali využít a tak poslední zápas skončil remízou 0:0.

Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (84. Straka) Diváků: 230.
Sestava Slavoj Koloveč: Simbartl – Mareš, Milota, Černohorský, Diepold, Baxa, Homolka, Rejthar, Šperl, Duchoň, Bittengl. Trenér: Milan Lucák