Tým z Domažlicka si prestižní souboj zasloužil díky vítězství v projektu Kopeme za fotbal.

Pro Viktorii Plzeň, která v pondělí zahájila přípravu na další ročník, bude souboj s fotbalovým trpaslíkem paradoxně prvním utkáním pod novým trenérem Miroslavem Koubkem. "V první řadě domácím gratulujeme k postupu do A třídy a těšíme se na vzájemný zápas. Věříme, že to bude i pro fanoušky zábava a přijdou se podívat,“ zve na zápas kapitán Viktorie Lukáš Hejda.

Doktorka Pavla Fialová je praktickou lékařkou v Líních už čtvrtý rok a za Plzeň by neměnila
V Líních je to ta pravá medicína, říká venkovská lékařka Pavla Fialová

„Plně si uvědomujeme, kdo proti nám stojí. Zápas bereme jako oslavu a také odměnu pro naše hráče a skvělé fanoušky. Postavit se proti takovým borcům, bude pro každého obrovský zážitek,“ ví dobře trenér Kolovče Martin Steinbrücker.

Domácí hráči jsou na duel natěšení, i když tuší, že je čeká pořádná šichta. „Bude to pro nás spíše kondiční trénink. Prostě si hodně zaběháme bez míče,“ tuší Peter Grajciar, největší hvězda Kolovče a držitel mistrovských titulů v české a gruzínské lize.

Zápas začíná v Kolovči dnes v 17 hodin, po prvním poločase se fanoušci mohou mimo jiné těšit na autogramiádu vybraných hráčů Viktorie Plzeň. Ta přijede s kompletním kádrem, trenér Koubek počítá s tím, že nasadí do poločasů dvě rozdílné jedenáctky.