Jedenáct vítězství a jedna remíza, taková po podzimní části okresního přeboru bilance hráčů starší přípravky domažlických fotbalistů ročníku 1998–99, kteří tak po zásluze vedou soutěž. O pětadvacet ´talentů´ se v současné době stará trio Luděk Procházka, Jiří Šrámek a Michal Tesař.

„Kluci jsou disciplinovaní a mají téměř stoprocentní účast na trénincích. A to je základ úspěchu mužstva a zároveň příslib pro jarní část sezony,“ řekl vedoucí mužstva Luděk Procházka.

Na úspěch starší přípravky Jiskry navazuje A-tým mladší přípravka ročníku 2000 a 2001. Ta pod vedením Antonína Vlčka a Martina Volfíka na podzim rovněž pouze jednou remizovala, jinak všechny zbylé zápasy vyhrála.

´Béčko´, které trénují Hynek Berka s Tiborem Vargou, sice v okresním přeboru nezískalo ani bod a je poslední, ale hráči se lepší zápas od zápasu.

„Kluci sbírají zkušenosti a trenéři je připravují na nadcházející sezonu, kdy by měla řada z nich hrát v A-týmu,“ prozradil Antonín Vlček.
Jeho slova potvrdil jeden z trenérů rezervy přípravky Hynek Berka: „Scházíme se dvakrát týdně v hale Jiskry a v tělocvičně základní školy, abychom rozvíjeli své fotbalové dovednosti. Tréninky v hale jsou zaměřeny zejména na rozvoj obratnosti, dynamiky a rychlosti dětí. V současné době se naši hráči již nemohou dočkat, až si vyzkouší své fotbalové dovednosti i na nově vybudovaném venkovním umělém povrchu v areálu fotbalového oddílu.“

O nejmladší fotbalisty domažlické Jiskry, ´školičku´ ročníku 2002–04 se stará Antonín Vlček.

„Učí se prvním fotbalovým krůčkům, seznamují se s míčem. Vše děláme formou pohybové přípravy a her. Trénujeme jednou týdně v tělocvičně Základní školy Komenského 17,“ informoval trenér ´školičky´.

Hráči přípravek Jiskry trénují dvakrát týdně v domažlické sportovní hale a v tělocvičně ZŠ Komenského 17 a Msgre B. Staška.

„Všichni hráči docházejí poctivě na tréninky. Vozí je na ně rodiče, dědečkové či babičky. Většina z nich na trénincích zůstává a dětem během nich fandí a povzbuzuje je,“ řekl dále Vlček a pokračoval: „Všichni se těšíme, až si zatrénujeme na umělé trávě. A co je důležité, nebudeme muset rušit tréninky kvůli blátu či podmáčenému terénu. Dík patří zastupitelstvu a starostovi města, že se výstavba ´umělky´ dotáhla do zdárného konce.“

Podle dalších slov Antonína Vlčka není až tak důležité, aby kluci ve svém věku vyhrávali.

„Důležité je, že kluci jsou ´zapálení´ do fotbalu a mají radost z pohybu. Vítězství je třešnička na dortu,“ dodal Vlček.
V únoru čekají malé hráče Jiskry Domažlice tři domácí turnaje v domažlické sportovní hale. V sobtou 7. února se na její palubovce uskuteční mezinárodní turnaj mladších přípravek O pohár starosty města Domažlic. O čtrnáct dní později, 21. února, se koná turnaj starších přípravek, týden nato domažlická hala hostí klání mladších přípravek, na kterém změří síly okresní mužstva.