Přimda – Klenčí 0:2 (0:1)

Branky: 38. a 88. Brašna

Domácí mohli jít do vedení ve 14. minutě, ale hlavičku jednoho z přimdských útočníků gólman Veber dobrým zákrokem kryl.

Na druhé straně o dvě minuty později zakončil T. Hromník sólo jen střelou do brankáře. Domácí měli míč častěji v držení, ale nebezpečnější šance měli Klenečtí. Gólu se dočkali až v 38. minutě, kdy Psutkovu ránu z trestného kopu brankář Přimdy jen vyrazil před sebe a Brašna dopravil balójn do sítě – 0:1.

Tento stav vydržel až do konce první půle i díky Veberovi, který se ve 43. minutě vytáhl dalším ze svých skvělých zákroků. Ve druhém poločase domácí ve snaze o vyrovnání přidali, ale pozorně bránící Klenčí je do zakončení nepustilo, navíc hráči Spartaku v 77. a 84. minutě nastřelili břevno. Uklidnění pro hosty přinesla až 88. minuta, kdy Brašna po kombinační akci T. Hromníka s Ledvinou dal výsledku konečnou podobu – 0:2. „Musím kluky pochválit za bojovnost a nasazení, které rozhodlo o naší zasloužené výhře,“ řekl po zápase trenér Klenčí Radek Talaš.

Klenčí: Veber – Osvald, Psutka, Ivan Hromník, Čech – Brašna, Řezníček, Pavel Sokol, Vejmelka – Tomáš Hromník (87. Mifek) a Hula (70. Ledvina). Trenér: Radek Talaš.