Do zápasu lépe vešel tabulkově horší tým Klenečských, když už ve 4. min. poprvé zahrozil před brankou Babylonu. Střelu ale Ouřada vyrazil. O tři minuty později se opět Klenčí dostalo do útoku a vyslalo na brankáře Jahna dalekonosnou střelu, se kterou si poradil.

Obdobná situace se opakovala v 10. min., když klenečský útočník opět posílal dalekou střelu nad břevno babylonské sítě. Po 13. min. nebylo poznat, že

Klenčí sedí na konci tabulky a po trestném kopu opět zahrozilo nebezpečnou střelou, jež skončila v rukách babylonského brankáře.

První míč za zády babylonského Jahna skončil v 19. min., ale pro ofsajd nebyl gól uznán.

Klenečtí se nemohli dlouhou dobu prosadit a síla docházela, což zapříčinilo přesun hry do okolí středového kruhu, kde byla vidět vyrovná hra, při které se Babylonští několikrát dostali před klenečského brankáře. Postupně v 30., 31. a 33. min. modročervení Babylonští prozkoušeli obranu hostů.

Ve 35. min. po chybě domácího Jahna vznikl před jeho bránou závar, ale ani jedna ze tří střel neskončila v síti. Ležícího gólmana tak podržela obrana domácích. První poločas tak po velmi vyrovnané hře skončil 0:0.

V prvních minutách druhého poločasu se Klenčí nemohlo dostat ze své poloviny a domácí tlačili na vítězství. Už v 52. min. se za zády klenečského brankáře objevil po akci Martina Staubera první míč a Babylon byl ve vedení – 1:0.

V 73. min. dvacítka domácích diváků opět zajásala, když autor prvního gólu, Martin Stauber, opět dostal míč do branky hostů – 2:0.

Ti se však nevzdali a začali více taktizovat. V 75. min. míč minul tyč, ale o čtyři minuty později se prvního gólu nakonec dočkali po akci Pavla Pajmy – 2:1.

Do konce zápasu zbývalo 20 minut a Klenčí se snažilo dát vyrovnávající gól a urvat alespoň bod. Oproti tomu se domácí snažili zvýšit skóre a zajistit si tím cenné body. Z toho vyústil i faul na brankáře hostů z 83. min., ze kterého nakonec nevzešel žádný trest.

Poslední minuty už si Babylonští skóre pohlídali a připsali si tak tři body do tabulky III. třídy okresního přeboru.