Klenčí B – Újezd 2:0 (1:0)
Přestože do utkání, jak je tomu u klenečské rezervy obvyklé, vstoupili lépe hosté, první gól padl už v 6. minutě do branky újezdského Paidara. Do pokutového území vnikl Smazal, ale hostující brankář jej při pokusu o odehrání balonu stáhl za nohy. Z nařízené penalty se sám postižený nemýlil a nekompromisní ranou rozvlnil síť – 1:0. Po gólu dál přetrvávala převaha hostů, kterou se sporadicky dařilo hráčům Klenčí prolomit rychlým brejkem, avšak bez gólového úspěchu. Hře, která oboustranně nebyla příliš kvalitní, nepřidal ani kluzký terén a nepříjemný jemný déšť. Do konce prvního poločasy byli diváci svědky jen několika málo střeleckých pokusů hostí, které však Veber bezpečně likvidoval.

Druhé dějství přesně navázalo tam, kde to první skončilo. Mírný tlak hostů, který však opět nevyústil v žádné výrazné ohrožení klenečské branky, se po čtvrthodince úplně vytratil, a iniciativu převzali domácí. Navíc se hostům zranil klíčový hráč Řezníček, který se v hlavičkovém souboji srazil se spoluhráčem. Druhý gól domácích mohl v 70. minutě vstřelit stoper Pajma, když se k němu dostal odražený míč a z velké dálky točenou střelou trefil spojnici soupeřovy branky. Chvíli na to byl vyslán Malár, který obtěžován dvěma obránci, při pokusu o přehození brankáře zakončil nedůrazně a Paidar jeho pokus snadno lapil. V posledních minutách zápasu však přišla gólová pojistka a nemohl u ní být nikdo jiný než Smazal, který se zničehonic ocitl za zády hostujících stoperů, udělal kličku vybíhajícímu brankáři a levačkou zakončil do prázdné brány – 2:0.

„Díky Smazalovi, který se ukázal jako opravdový kanonýr a nad jehož startem visel otazník, jsme vyválčili další tři body, přestože náš výkon nebyl vůbec optimální," uvedl po utkání manažer Klenčí B Miroslav Novák.⋌ (mal)

Klenčí B: Veber – Pajma, Čech J., Fišer, Hálek – Kupilík, Čech V. (Čipera), Macht, Ledvina – Malár (Houdek), Smazal
Újezd: Paidar – Závodský, Hašek, Roháč, Bláha – Řezníček, Wolf, Krutina, Gibfried – Hlaváček, Šindelář. Na střídání: Grossl, Dadok, Gazdík, Judák