V sobotu v 10:30 nastoupili hráči třetiligové Jiskry Domažlice v Tlučné k druhému přípravnému utkání s juniorkou Viktorie Plzeň v sestavě s ex-domažlickým Dominikem Leškem.

Domažlice – Plzeň jun. 0:1
Úvod zápasu nepřinesl žádnou velkou šanci. Utkání se odehrávalo převážně mezi šestnáctkami obou mužstev. Nádherný fotbalový moment v podání hráčů Jiskry Domažlice přinesla ale 42.minuta. Luděk Leitl ideálně vysunul Martina Hrubého, který se díky svému důrazu dostal až na hranici velkého vápna a parádní střelou napálil brankovou konstrukci. Za malou chvíli dostal opět příležitost se předvést v bráně Viktorie talentovaný svěřenec Martina Ticháčka Daniel Adamovič, když zažehnal včasným vyběhnutím šanci Lukáše Bezděka.
Do druhého poločasu vstoupila důrazněji Jiskra , která si hned v úvodu vynutila tlak a zahrávala sérii několika rohových kopů, ale změnu stavu to nepřineslo. Pro vývoj utkání byla osudová 57. minuta. Hostující hráči zaváhali u půlící čáry a k míči se dostal Daniel Černý. Ten se po pravé straně hřiště dostal až ke střele a podařilo se mu ranou pod břevno dostat míč za záda Jakuba Šimana – 1:0. (poj)

Hodnocení výkonu ze strany trenéra Jiskry v zítřejším Domažlickém deníku