Divize

Domažlice - Třeboň
So 14:00
Domažlická Střelnice uvidí souboj domažlické Jiskry s její jmenovkyní z Třeboně. V minulém kole domažličtí prohráli na půdě Hořovicka 1:2, když jedinou branku hostů vstřelil Petr Dochtor. Třeboňští doma ztratili body s poslední Duklou B a pouze remizovali 0:0. „Je to pro mě specifické utkání, protože nastupujeme proti jihočeskému celku. Já budu chtít Třeboň doma porazit. Potřebujeme v domácím prostředí naplno bodovat,“ řekl lodivod Jiskry Libor Žák a pokračoval: „Je to houževnatý soupeř, který má kádr několik sezon stejný, ale myslím si, že je to hratelné mužstvo“.

Puma Krajský přebor

Holýšov (4) - Horažďovice (12)
Ne 14:00
Holýšovští si v minulém kole lehce poradili se ZČE Plzeň 5:0 a budou chtít udržet kontakt s čelem tabulky a v domácím prostředí naplno uspět.

ZČE Plzeň(14) - Koloveč (5)
So 14:00
Hosté v minulém kole doma porazili Chanos Chanovice 4:1 (1:0) a jistě budou chtít bodovat i v Plzni. „I když je plzeňský tým třetí od konce, nečeká nás jednoduché utkání. Tým znovu našel psychickou pohodu a chceme si přivézt tři body. V Kolovči je podmáčené hřiště, proto tým trénoval celý týden na umělé trávě v Horšovském Týně,“ uvedl kolovečský sekretář Pavel Kruml.

Eurofotball I. A třída

Domažlice B (6) - Nýřany (10)
Ne 14:00
Domažličtí v minulém kole svým fanouškům ukázali kvalitní fotbal plný pohledných akcí. Strážovští, se kterými Jiskra hrála, mohli být rádi, že utkání neskončilo větším rozdílem. I tak Domažlice vyhrály vysoko 4:1. „V domácím utkání chceme potvrdit nejen tři body, ale i svoji dobrou kombinační hru. Nýřany nebudou lehký soupeř, ale jen tři body nám pomůžou udržet kontakt s čelem tabulky,“ uvedl domácí trenér Pavel Červený.

Staňkov (16) - Zbůch (15)
Souboj tabulkových sousedů ze suterénu tabulky nebude asi nabízet představení fotbalové krásy, ale pro oba týmy se jedná o existenční utkání, kde budou muset zabodovat, pokud chtějí myslet na záchranu v soutěži.

Roayal I.B třída

Horšovský Týn (1) - Sulkov (13)
So 14:00
Propastných 22 bodů dělí od sebe tyto dva soupeře. Horšovskotýnští neztratili zatím ještě ani bod, takže se dá předpokládat, že nic jiného než vítězství si domácí nepřipouštějí.

Heřmanova Huť (5) - Chodov (11)
So 14:00
Domácí si po prohře v Mrákově 4:1 budou chtít určitě udobřit svoje fanoušky vítězstvím, ale Chodov, který sehrál vyrovnané utkání s prvním Horšovským Týnem a nakonec prohrál 1:2, jim jistě nebude lehkým soupeřem.

Krchleby (10) - Dlouhý Újezd (2)
So 14:00
Krchlebský nováček přivezl v minulém kole tři cenné body z půdy Sulkova, načež Dlouhý Újezd, který se každoročně pohybuje v popředí tabulky, ztratil všechny body doma s bojovným týmem Klenčí. Pokud si hosté chtějí udržet kontakt s prvním Horšovským Týnem, budou muset bezpodmínečně naplno bodovat. Domácí naopak potřebují body ke klidnému přezimování ve středu tabulky.

Klenčí (4) - Kostelec (12)
Ne 14:00
Klenečský Spartak se po pomalém rozjezdu v soutěži posouvá tabulkou výše a výše. Svoji stoupající formu potvrdil minulý týden, když překvapivě vyhrál v Dlouhém Újezdě. Tento úspěch budou chtít potvrdit před domácím publikem. Hosté naopak mají spíše záchranářské starosti a jakýkoliv bod ze hřiště soupeře by pro ně byl úspěchem.

Postřekov (6) – Mrákov (9)
Ne 14:00
Derby ´horního´ a ´dolního´ Chodska, tak by se dal nazvat nedělní souboj Postřekova s Mrákovem. Postřekovští si z minulého kola po brance Vavříka přivezli všechny body z Konstantinových Lázní, zatímco mrákovští doma naplno bodovali s Heřmanovou Hutí.