V posledním 15. kole fotbalové divizní skupiny A hostila před utkáním sedmá Jiskra Domažlice dvanáctý celek tabulky Slavoj Řevnice. Jako hlavní tréner už nevedl mužstvo Libor Žák, ale Pavel Wolf, který odstoupivšího trénera nahradil.

Asistenty mu byli Jaroslav Ticháček a Jiří Šámal. Trenéři se museli obejít bez zraněných útočníků Tomáše Bahledy a Jana Dochtora.

Po úvodním hvizdu rozhodčího Řezáče se do první šance dostala Jiskra, ale Cihlářův trestný kop kryl řevnický gólman Kudrna. Na druhé straně se po rohu Chrobáka trefil hlavou Bošanský – 0:1.

Domácí byli stále aktivní, ale naráželi na dobře organizovanou obranu soupeře. V 17. minutě střílel nebezpečně z 18 metrů Mužík, ale těsně minul pravou tyč řevnické branky.

Domácí byli stále aktivní, ale pokusy Hartla a ani Bublíkova hlava k vyrovnání nevedla. Ve 28. minutě mířil Šácha vedle levé tyče.

Do druhého poločasu vstoupili domácí opět aktivně. Jiskra měla balon častěji v držení, ale k vážnějším šancím se nedostávali. Až přišla osudná 64. minuta, kdy byl po Manowetzově přihrávce ve vápně faulován Bárta a rozhodčí Řezáč okamžitě ukázal na penaltu. Tu zahrával Mužík, ale jeho střelu mu brankář Kudrna vystihl. Tento moment, jak se později ukázalo, byl v utkání rozhodující. O tři minuty později vstřelili hosté Jiskře druhou branku po rychlém brejku se po centru Chrobáka se opět z voleje trefil střelec utkání Bošanský 0:2.

Jiskra se nadále snažila alespoň o čestný úspěch, ale ani po Strejcově centru v 89.minutě Bublík nastřelil jen obránce soupeře.

Branky: 10. a 66. Bošanský. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 1:3. Diváků: 260.

Sestava Jiskry: Martin Mleziva - Jakub Strejc, Josef Šácha, Michal Bublík, Pavel Cihlář - Zbyněk Černý, Patrik Hulina (60. Luděk Leitl), Petr Mužík, Jiří Bárta - Miroslav Manowetz (72. Vojtěch Mifek), Jiří Hartl (78. Rudolf Herák). Tréneři: Pavel Wolf, Jiří Šámal, Jaroslav Ticháček.