Jihočechům sice nasázeli šest gólů, ale hned třikrát inkasovali. Výhra 6:3 budí malinko rozpaky. „Konečný výsledek sice vypadá poměrně jednoznačně, ale na hřišti to tak rozhodně nebylo. Lom byl podle mého názoru v určitých pasážích zápasu lepší než my. My jsme byli těžkopádní a hráli jsme dost individuálně," připustil v hodnocení pro Deník kapitán Domažlic Petr Mužík.

Ofenziva problémem nebyla. O šest branek se postaralo hned šest různých střelců (Dvořák, Došlý, Černý, Nedvěd, Aubrecht a Zajíček). Skřípalo to ovšem vzadu. „Směrem dopředu to je docela dobré, to nám funguje celou přípravu, ale hra dozadu je špatná. Máme před sebou  hodně práce," uvědomuje si Mužík.

Kanadský fotbalista ve službách ROBSTAVU Přeštice Basit Madamidola v sobotním přípravném zápase proti druholigovému Táborsku.
FOTO: Slabý výkon! Přeštice dostaly od Táborska nařezáno. Co řekl kouč?

V prvním přípravném utkání sice Domažlice uhrály bezbrankovou remízu s druholigovým Táborskem, ale pak dostaly šest branek od staršího dorostu Sparty Praha (3:6), pět branek od Přeštice (5:5), dva góly od Tlumačova (12:2) a teď tři od Lomu. Jak si povedou za týden v dalším přípravném utkání proti třetiligovému Sokolovu? Hraje se 18. února od 11 hodin na hřišti Baníku.

FC Viktoria Plzeň B (červeno-modří), archivní snímek.
Viktoriáni vyrazili do Německa. Výborné utkání, skvělý soupeř, kvitoval Parlásek