Zápas začal v rychlém tempu. Ihned v první minutě se dostal ke střele Šot, ale gólman Kudrna byl na svém místě. Jiskra však s aktivitou nepolevovala a v 8. min. Mužík po vysunutí opět vyzkoušel pražského brankáře.

Po rohu Cihláře se nečekaně utrhl Lhota, který šel sám před Mlezivu a Admira vedla 0:1.

V 18. min. měla po rohu Cihláře a následné dorážce další šanci, kterou Kudrna vyboxoval. Pěknou akci domácí předvedli o šest minut později po kombinaci Bahledy, Mužíka a Tesaře, ale ten jen těsně minul pravou tyčku branky. Domácí se snažili vyrovnat, což se jim podařilo až v 32. min., kdy domácí Cihlář poslal 25 metrů dlouhou dělovku, která skončila u levé tyče pražského gólmana – 1:1.

Další branku Jiskry na 2:1 přinesla 39. minuta, kdy Mužík nacentroval míč před branku a Strejc jen hlavou usměrnil míč.

Jiskra byla na koni a před pražskou brankou to vřelo. V poslední minutě prvního poločasu domácí zasadili rozhodující úder, když Černý našel Bahledu a ten potřetí rozjásal Střelnici – 3:1.

I ve druhém poločasu byla Jiskra aktivní a v 52. minutě měla další šanci po trestném kopu, ale domácí z akce nic nevytěžili. O mintu později se hostům povedl brejk a na jeho konci Muller snížil na 3:2.

Skóre se opět měnilo v 56. min. po solo akci obránce Mužíka – 4:2.

Hned po následné rozehrávce se do úzkých dostal Mleziva, který musel Jehličkův centr vyrazit. Hra se přesouvala z jedné poloviny na druhou a na obou byly k vidění hezké šance. V 80.minutě vystřídal Schötterl Šota. Na hřišti byl pouhé tři minuty, ale na skóre 5:2 to stačilo.

Závěr utkání si už Jiskra s přehledem pohlídala, a mohla se tak radovat ze sedmého zápasu bez porážky.

Vzhledem k zaváhání Tatranu Prachatice na domácím hřišti s Hořovicemi 0:1, tak Domažličtí společně s FK Příbram „A“ ztrácí pouhý bod na čelo tabulky divize „A“.

Sestava Jiskry: Mleziva, Strejc, Tesař, Cihlář, Šmirkl, Mužík, Šámal, Černý, Šot, Manowetz, Bahleda, Schötterl (80), Váchal (65), Mašek (72). 520 diváků, ŽK: 2:3, rozhodčí: Pešek, Novotný, Aubrecht., delegát: Havránek

Autor: Jiří Pojar