Kvíčovice – Poběžovice 5:1 (3:0)

V zápase dvou tabulkových sousedů obě mužstva od začátku myslela jen na útok. Štastnější byli domácí. Klesa špatně odcentroval a míč zapadl do branky hostů – 1:0. V 11. min zvedali ruce hosté, ale gólman domácích Weis dokázal, že je hráč na pravém místě, a šanci překazil. Poté Schejbal po centru Svobody ml. předvedl techniku svých nohou a Klesa po ideální přihrávce Svobody st. nastavil nohu – 3:0. Ve druhém poločase Poběžovice nerezignovaly a stále se tlačily před branku Kvíčovic. Domácí ovšem dobře bránili, využívali otevřené prostory a po pěkných akcích přidali další dva góly – 5:0. Vzávěru se dočkali i hosté a po dvou břevnech se trefil Decker – 5:1. Zápas s přehledem odřídil hlavní rozhodčí Kopejtko se dvěma mladými asistenty na čarách.
Branky: Klesa Tomáš 3, Schejbal Marek, Vyhnal Jan - Decker Václav; Rozhodčí: Kopejtko Václav, Pohančeník Pavel, Kasl Daniel; ŽK: Čepela Vladimír, Schejbal Marek, Kalný Karel- 0, Diváků: 50

Koloveč B –1.FC H. Týn 3:4 (3:2)

Na zápas s lídrem tabulky nebudou hráči Kolovče vzpomínat právě rádi. Víc než mrazivé počasí totiž domácí fanoušky zmrazil nástup hostujícího týmu. Hned v první minutě posoudil sudí Kubec střet ve vápně jako faul domácího hráče a nekompromisně nařídil pokutový kop, který týnský kanonýr Vachtl s přehledem proměnil. A po pěti minutách bylo ještě hůř, když další nepokrytý střelec vymetl z hranice velkého vápna šibenici kolovečské branky. Z této nepříjemné situace se ale ještě domácí stačili oklepat. Přidali na obrátkách, vytvořili si velký tlak a přišly i branky. Nejprve se v 10. minutě po závaru trefil Tomáš Pergl, vzápětí ostrou přízemní střelou vyrovnal Leoš Kruml. A v 36. minutě za Koloveč, tentokrát netradičně nohou, skóroval hlavičkář Souček. Horšovský Týn odpadl, jenže další velké šance zůstaly nevyužity. Tváří v tvář gólmanovi se už podruhé neprosadil Tomáš Pergl, který se poté zranil a musel střídat. Když byl v závěru první půle po druhé žluté vyloučen hostující stoper, zdálo se, že cestu za vítězstvím Kolovče nemůže po změně stran nic ohrozit. Jenže Horšovský Týn i v deseti ukázal svoji sílu. Domácí přestali hrát pohledný kombinační fotbal, jejích výkon pomalu přecházel v křeč. Zvlášť poté, co hosté po rohovém kopu srovnali na 2:2. Fotbalisté Kolovče se pak snažili strhnout vedení zpět na svoji stranu, drali se dopředu, jenže chyběla finální přihrávka nebo přesnější střela. V ofenzivní snaze pak nechali otevřená zadní vrátka a hosté z rychlého brejku udeřili počtvrté. Kolovči už nebyly nic platné ani další dva góly z kopačky Součka, rozhodčí je totiž pro údajné ofsajdy neuznal. „První poločas byl výborný, druhá půle se nám vůbec nevydařila. Plno neproměněných šancí nás stálo tři body,“ podotkl vedoucí mužstva Antonín Pergl.
Branky: Kruml Leoš, Pergl Tomáš, Souček Jan - Andrle Petr 2, Vachtl Petr 2; Rozhodčí: Kubec Václav; ŽK: Šlajs Tomáš, Souček Jan, Homolka Tomáš, Kruml Leoš, Mráz Vladimír - Švehla David, Touš Jiří, Schuh Pavel, Andrle Petr; ČK: 0 - Schuh Pavel, Diváků: 100

Všeruby – Draženov 1:0 (0:0)

Ve Všerubech byl opět k vidění zápas o důležité body týmů z druhé poloviny tabulky. Domácí začali o něco lépe, což se odrazilo i v úvodních šancích, které ale končily buď nepřesností domácích nebo v náručí draženovského brankáře. Poté se hrálo ve středu pole nebo spíše na polovině hostů. V podobném duchu začal i druhý poločas. V jeho průběhu se osmělovali i hosté, ale jejich největší šanci domácí brankář zmařil. To, co se nepovedlo hostům, dokázaly Všeruby zásluhou domácího Hospodky, který zakončil jedinou a rozhodující brankou v utkání. Ten samý hráč poté nastřelil ještě tyčku, a tak body zůstaly ve Všerubech.Před čtyřicítkou diváků utkání s přehledem odřídil rozhodčí Štěpán.
Branky: Dědek Pavel; Rozhodčí: Štěpán Zdeněk, Sándor Pavel, Fanfule Adam; ŽK: Hrnčíř Stanislav, Ticháček Lukáš - Pazdera Tomáš, Pustina Jaromír, Diváků: 50

Holýšov B – Meclov A 2:2 (0:2)

Branky: Majer Zdeněk - Dolejš Jan, Chloupek Jiří, vlastní; Rozhodčí: Cihlář František; ŽK: Králík Jan, Dostálík Petr, Hrdina Pavel - Dolejš Jan, Maier David, Vogeltanz Pavel, Malík Josef; ČK: 0 - Vogeltanz Pavel, Diváků: 100

Kout A – Osvračín 1:0 (0:0)

Branky: Kastner Martin; Rozhodčí: Fanfule Ladislav; ŽK: Lörincz Antonín, Paluch Tomáš - Srp Jaroslav, Duchoň Miroslav, Diváků: 60

Kdyně A – Tlumačov A 1:1 (0:1)

Branky: Forst Karel, vlastní; Rozhodčí: Pareský Vladislav; ŽK: Fait Vladimír, Černý Josef, Pech Aleš - Frček Michal, Diváků: 70

Blížejov – Bělá 3: 1 ( 1: 0)