Všeruby – FK Holýšov B 3:2 (2:1)
Úvod utkání byl vyrovnaný, obě mužstva do utkání vstoupila bojovně. V 5. minutě se míč dostal do vápna, kde se jej snažil z otočky uklidit do sítě Majer a následně pálil těsně nad Smeták. O pět minut později zaváhání spoluhráčů napravil Knopp, když centroval na Smetáka do vápna. Brankář očekával hlavičkovaný míč, Smeták však na míč nedosáhl a ten propadl za záda gólmana – 0:1.


Odpověď hostů na sebe dlouho nenechala čekat, hned po rozehrávce se míč dostal do vápna, kde jej uklidil do sítě všerubský Čára – 1:1.
Po vyrovnání se hrálo hlavně ve středu pole. Ve 28. minutě domácí zvrátili stav, když se po závaru před Třeštíkem nejlépe orientoval všerubský Hrnčíř – 2:1.


Do druhé půle vstoupil Holýš do utkání aktivněji, míč se po ose Šmrha – Smeták dostal až k Hrdinovi, ale ten těsně minul branku domácích. V 73. minutě jen těsně minul míč domácí hráč ve vápně hostí, ti podnikli protiútok, z něhož po přihrávce Dostálíka vytěžil Smeták vyrovnání – 2:2. Poté se Holýšov dostal ještě do většího tlaku. Jenže Knopp si nevšiml domácího hráče za sebou a byl nucen jej faulovat ve vápně. Následně nařízenou penaltu s přehledem proměnil všerubský Červeňák – 3:2.


Holýšov usiloval o zisk alespoň bodu, to se mu však už nepovedlo. Všeruby se vítězstvím odpoutaly ode dna tabulky II. třídy.

Sestava Holýšova B: Třeštík, Smeták, Roučka, Hrdina, Levička, Knopp, Šmrha, Dostálík, Valachovič, Majer (46. Belina), Králík J.
Branky: 11.Čára M., 28. Hrnčíř, 83. Červeňák - 10. Knopp, 73. Smeták, Rozhodčí: Kubec, Žk: 2:2