Holýšovský Stafin přivítal ve 12. kole krajského přeboru na své půdě hosty z Bolevce. Domácí chtěli napravit ostudnou porážku ze souboje s Doubravkou, což se jim také podařili, výbornou první půlí si zařídili vítězství. Hlavní podíl na tomto vítězství měl především Tomáš Tlustý, jenž své kvality prokázal vstřeleným hattrickem a brankář Janča, který tým podržel velmi dobrými zákroky.

FK Stafin Holýšov – SSC Bolevec
4:1 (4:0)

Jako první se v tomto duelu prosadili domácí, když Jeniš prošel po straně, přihrál do vápna, kde našel připraveného Hulinu, ale ten pálil těsně vedle pravé tyče. Ve 13. min. utekl po straně Tlustý, přihrál do vápna a Jeniš poslal míč hlavičkou za brankářova záda – 1:0.

Hosté začali tlačit, ale domácí je k žádné větší šanci nepustili. Ve 22. min. se ke střele dostal hostující útočník, ale Janču nevystrašil. Ve 27. min. vybojoval domácí Lukáš roh, kterého se zhostil Hulina. Hamerník byl však ve vápně stažen a nařízenou penaltu nádherně proměnil domácí kapitán Tlustý – 2:0.

V 36. min. obdržel ve vápně míč Tlustý, ale bolevecký obránce jej kopl na roh. Hulina zahrávající roh poslal míč do vápna, kde jej Tlustý hlavičkou poslal za Klečkova záda – 3:0.

Ve 42. min. byl holýšovský Lukáš při průniku po straně stažen a žlutou kartu za tento zákrok obdržel bolevecký Greif. Ten z následného přímého kopu domácí nic nevytěžil. Ve 43. min. se udála nejhezčí akce zápasu, když všem utekl po straně Procházka, poradil si postupně se třemi hráči hostů a poslal míč do vápna, kde se uvolnil Tlustý a propálil boleveckého gólmana 4:0.

V 50. min. mohli domácí své vedení navýšit, ale střela Jeniše, Procházky ani následná dorážka Lukáše v síti neskončily, jen díky zákrokům Klečky. V 64. min. uviděl žlutou kartu domácí Hamerník. O minutu později se k první šanci a zároveň poslední dostali hosté z Bolevce, když Šiml zahrával přímý kop a míč poslal přímo do šibenice, Janča neměl sebemenší šanci zabránit brance na 4:1.

Od této chvíle se víceméně zápas jen dohrával a rozhodčí rozdával žluté karty jako na kolotoči. První z nich obdržel domácí Kaas v 68. min. a další obdržel o tři minuty později bolevecký Kučera. Deset minut nato obdržel žlutou druhou žlutou kartu domácí Kaas a musel pod sprchy. Tato karta byla udělena podle domácího trenéra i diváků neoprávněně. Není se co divit, že domácí diváci vyprovázeli „Vencu“ ze hřiště s potleskem a spokojeností s jeho výkonem.

V 87. min. obdržel žlutou kartu ještě hostující Brejcha. Do konce zápasu již holýšovský stadion žádný gól neviděl, a tak se domácí díky dobrému výkonu mohli radovat ze tří bodů.

Rozhodčí: Bogdan, Delegát: Filip, Žk: 2:2, Čk: 1:0 (81. min. Kaas H.) Diváků: 250, Branky: 28. min., 36. min. a 43. min. Tlustý, 13. min. Jeniš – 66. min. Šiml
Sestava Holýšova: Janča - Hamerník, Levička, Snášel, Kaas, Majlát, Hulina, Jeniš, Lukáš, Procházka, Tlustý, Trenér: Štěpán Hirschl, Vedoucí mužstva: Ing. Josef Zahoř, Trenér brankářů: Pavel Marcel, Masér: Petr Dostálík