A platí to i na začátku nové sezony 2020/21, když fotbalisté Jiskry U19 v úvodních dvou kolech dorostenecké divize neztratili ještě ani bod (vyhráli v Roudné 4:3 a doma se Spartakem Příbram 3:0) a patří jim aktuálně v šestnáctičlenné tabulce třetí místo o skóre za Hořovicemi a pražskou Aritmou.

Zato jejich mladší kolegové z U17 se stejnými soupeři nebodovali. V jižních Čechách padli 2:3 a o víkendu na svém trávníku s příbramskými vrstevníky 2:4, když je srazilo do kolen vyloučení Tomáše Krumla za faul zezadu na unikajícího soupeře. V tabulce jsou pátí od konce na jedenáctém místě.

Jiskra Domažlice U19 – Spartak Příbram U19 3:0

Poločas: 1:0. Góly: 29. Matěj Váchal, 69. Vladimír Jansa, 85. Matěj Chodora. Sudí: Mazanec – Fanfule, Štěpán. ŽK: 1:1 (za Jiskru ve 38. minutě Tomáš Petr). Diváci: 80.

Tréninkový kemp v Nýrsku.
Po dvou vydařených kempech mládeže Jiskře Domažlice startuje basketbalová sezona

Sestava Jiskry: Ondřej Pomothy – David Soupír, Matěj Chodora, Karel Jahn, Vladimír Jansa, Lukáš Korelus, Tomáš Petr (72. Petr Baumann), David Sedláček, Martin Schneider (80. Tomáš Topinka), Matěj Váchal, Ondřej Sloup.

Jiskra Domažlice U17 – Spartak Příbram U17 2:4

Poločas: 1:1. Góly: 6. z PK Václav Šteffl, 66. Rostislav Szabó – 60. a 90. Matěj Srch, 15. Jiří Květ, 57. Dominik Matěj Skierski. Rozhodčí: Mazanec – Fanfule, Štěpán. ŽK: 0:3. ČK: 1:0 (55. Tomáš Kruml). Diváci: 80.

Sestava Jiskry: Tomáš Ulman (46. David Rada) – Jakub Macán, Václav Šteffl, Tomáš Kruml, Lukáš Főrster, Ondřej Rejthar, Jakub Lucák (46. Ondřej Váchal), Rostislav Szabó., František Šindelář (57. Ondřej Kolář), Matěj Soupír (46. Petr Koza), Tran Quang Huy.