Po dvouapůlletém působení u holýšovského A týmu se trenér Štěpán Hirschl rozhodl opustit post.

„Myslím si, že trenér by měl u týmu zústat dva až tři roky. Mně by tato doba vypršela na konci jarní sezony. Letní přestávka je ale krátká a můj nástupce by měl ztížený nástup,“ prozradil důvod svého odchodu kouč Štěpán Hirschl a pokračoval: „Krajskou soutěž hrajeme bez problémů a máme v ní dobré postavení. Proto jsem tým opustil již nyní, před zimní přípravou. Nový trenér tak má dostatek času se s týmem seznámit a nastartovat další úspěšnou sezonu.“

Trenér Hirsch je tedy na volné noze. „Trénování mě opravdu baví a zatím nevím, zda v něm budu pokračovat v jiném klubu. Zatím se mi nikdo neozval, takže si užívám volna,“ dodal odstupující holýšovský kouč, který byl známý i tím, že oproti ostatním trenérům v krajském přeboru tým vedl bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu. „To je pravda. Jednalo se o Holýšov, což byla moje srdeční záležitost. Jestli jsem tím pověstný, nevím,“ řekl s úsměvem Hirschl.

O konci kariéry ale neuvažuje. „To ne, když nepřijde žádná nabídka, tak klidně budu trénovat i mladé holýšovské fotbalisty,“ dodal.

Čtvrtý tým tabulky Puma krajského přeboru ale dlouho bez vedení nezůstal. Po Štěpánu Hirschlovi do funkce nastoupil Vladimír Lešetický, který již v minulosti holýšovský celek trénoval. „Myslím, že tým pošlape i beze mě. Vždy jsme si vystačili jen se svými hráči a po mém odchodu se to určitě nezmění. Jinak bych chtěl poděkovat divákům, kteří nás v utkáních podporují, a hlavně hráčům, které jsem v Holýšově vedl,“ ukončil Hirschl.