Tým z malé vísky na Poběžovicku ve složení Jiří Šmejkal, Josef Koutník, Josef Buryk, Martin Miklič, Jindra Šmejkal, Karel Šmejkal, Láďa Horáček a Petr Plhal v konkurenci patnácti týmů fanoušků „sešívaných“ skončil v turnaji v malé kopané druhý.

„Neprohráli jsme ani jeden zápas, jen jednou jsme remizovali. Do finále jsme šli z prvního místa, tam už nám ale scházely síly a my prohráli 3:5,“ uvádí Karel Šmejkal a dodává: „Nejsme všichni fanoušci Slavie, o turnaji se dozvěděl jeden kamarád a hned nás přihlásil.“ S druhým místem panovala v týmu Hory doplněném o několik Kdyňáků a Pražáků spokojenost. „Takové umístění nikdo z nás nečekal. Všichni soupeři se divili, odkud jsme, a že jsme jeli takovou dálku,“ říká Šmejkal.

Odměnou za výborný výkon, kterým neznámý tým zaskočil soupeře, byl originál dres SK Slavia Praha a upomínkové předměty jako štulpny, kšiltovka, klíčenka a plakát. Nejlepší střelec turnaje, kterým se s třinácti brankami stal Jindra Šmejkal, dostal navíc celoroční pernamentku do Edenu.