Nejinak tomu bylo i při jedenáctém ročníku. Už v pátek se louka u penzionu Pohoda změnila ve stanové městečko, jehož obyvatelé mohli sledovat exhibiční utkání ženských týmů Poběžovic a Prahy, které skončilo výhrou 4:0 hráček Poběžovic. Následovala ohňová show a dobrá nálada, která večer provázela, se pak nesla celým sobotním turnajem.

Jeho základní část se hrála ve třech skupinách, z nichž se do odpoledního semifinále probojovaly Green Team okolo poběžovického Timury, domácí Hora Sv. Václava, údajně jediní normální Pražáci z týmu Údolí sviní a Hostouň.

Většinu závěrečných zápasů rozhodovaly až penaltové rozstřely, kdy vítěze určily mnohdy i páté série kopů! V boji o třetí příčku po remíze 1:1 rozhodly penalty o tom, že domácí Hora s excentrickým gólmanem, jenž na sebe upozornil mnoha „blikanci“ alá Řepka, skončí opět na čtvrté příčce. Z výhry se radoval poběžovický Green Team. Ve finále proti Údolí sviní uspěli v penaltách po remíze v normální hrací době kanonýři Hostouně a diplom, pohár, sud piva i šampaňské bylo jejich. Zklamáním bylo, že v závěrečných bojích chyběl tým Pacienti, který tvořili fotbalisté 1. FC H. Týn a Jiskry Domažlice Šindelář, Vachtl, Šot, Wolf, Leitl, Kubica a další.

Jedenáctý ročník Hora Cupu byl opět hodně veselý, největší ohlas měl dlouho připravovaný kanadský žertík Údolí sviní s cedulkou WC, jehož terčem se stal hlavní pořadatel David Kraml. „S turnajem je obrovská starost, ale těší mě, že ač úmyslně nezveřejňujeme, kdy se koná, zahrát si a pobavit se přijelo zase třináct mužstev,“ uvedl Kraml za malý tým organizátorů.

Kompletní výsledky zápasů najdete ve fotogalerii!