Po mladším dorostu se na turnaji v Bad Kötztingu představil rovněž starší dorost Jiskry Domažlice, který ve skupině prověřili soupeři z SG Teisnach / Geiersthal, FC Künzing a JFG Chamer Land.

K prvnímu zápasu nastoupila Jiskra proti týmu SG Teisnach / Geiersthal. V tomto utkání bylo znát, že Jiskra tyto turnaje v hale nehraje, takže chvíli trvalo, než si hráči zvykli na futsalový míč a kluzký povrch. Soupeř měl více ze hry, ale Domažličany držel v zápase svými zákroky brankář Krutina. Přesto Jiskra inkasovala jako první, ale o dvě minuty později Šimůnek vyrovnal na 1:1, když míč dopravil do sítě zády.

Ve druhém zápase skupiny FC Künzing porazil JFG Chamer Land 2:1. S vítězem tohoto duelu se Jiskra utkala jako s dalším v pořadí a dvěma góly Tumpacha vyhrála 2:0, když byla po celý zápas lepší. V dalším utkání skupiny SG Teisnach / Geiersthal porazil JFG Chamer Land 3:0.

Do posledního zápasu skupiny šla Jiskra s vědomím, že jí k postupu do semifinále stačí i remíza. Přesto nenechala nic náhodě a jednoznačně přejela JFG Chamer Land 3:0, když branky vstřelili postupně Buršík, Strnad a Tumpach. Výhra však stačila jen na druhé místo, první příčku ve skupině obsadil pouze o skóre lepší SG Teisnach / Geiersthal, když porazil FC Künzing 3:0.

V prvním semifinále Jiskra narazila na JFG Zwisler Winkel. Ve vyrovnaném duelu nechtělo ani jedno mužstvo udělat chybu, takže se hrálo bez šancí a bylo zřejmé, že o vítězi rozhodne jediná branka. Tu se povedlo vstřelit Jiskře, když si dlouhou přihrávku od Šimůnka zpracoval před soupeřovou bránou Stróž a z otočky dal vítězný gól, protože Jiskra spolehlivou obranou vyrovnání nepřipustila. Ve druhém semifinále JFG Donauwald prohrál s SG Teisnach / Geiersthalem 0:1, přestože byl celé utkání jasně lepší, ale neproměnil ani ty nejvyloženější šance.

Finálový zápas mezi Jiskrou a SG Teisnach / Geiersthalem nabídl kvalitní futsal, který pro sebe rozhodla Jiskra, když v rozmezí jedné minuty nejprve Šimůnek vymetl šibenici branky soupeře a poté po ukázkovém ťukesu střílel do prázdné branky Buršík. Geiersthalu se sice podařilo snížit, ale víc mu už Jiskra nepovolila a zaslouženě opanovala celý turnaj. Navíc byl David Tumpach vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Ohlasy po utkání:

„Do turnaje jsme nevstoupili dobře. V prvním utkání jsme měli hodně štěstí a podržel nás brankář Krutina. Kluci si ale postupně zvykali na pro ně nezvyklý povrch a futsalový míč. Poté už předváděli dobrý kombinační futsal. Jejich sebevědomí stoupalo s každým zápasem a nakonec bez jediné porážky celý turnaj vyhráli. Možná je škoda, že jsme se ve finále nemohli utkat s JFG Donauwald. Ten sice skončil nakonec až čtvrtý, ale předváděl velmi dobrou hru a zápas s ním by byl dobrou prověrkou. Turnaj byl příjemným předvánočním zpestřením pro kluky," vyzvedli trenéři dorostenců domažlické Jiskry.⋌(for)

St. dorost Jiskra Domažlice: Tomáš Krutina – Dominik Stróž, Jakub Šimůnek, Petr Strnad, Patrik Bárta, Tomáš Linkeš, Martin Buršík, David Tumpach. Trenéři: Martin Steinbrücker, Ferdinand Forro.

Pořadí – skupina A: 1. JFG Zwiesler Winkel, 2. JFG Donauwald, 3. SV Konzell, 4. 1. FC Bad Kötzting. Skupina B: 1. SG Teisnach / Geirsthal, 2. Jiskra Domažlice, 3. FC Künzing, 4. JFG Chamer Land.
Zápasy o umístění: O 7. – 8. místo: 1. FC Bad Kötzting – JFG Chamer Land 1:1 na PK 3:5. O 5. – 6. místo: FC Künzing – SV Konzell 1:3. O 3. – 4. místo: JFG Zwisler Winkel – JFG Donauwald 2:1. ⋌(for)