Trenér Vojtěch Fořt, Jiskra Domažlice B: „Utkali jsme se se zkušeným soupeřem, který by měl i na divizi. O vítězi rozhodl druhý gól, hezký, ale zbytečný. Hráli jsme se zbytečným respektem, přece jen máme mladý tým. Výsledek 2:3 pro nás není špatný, nicméně jsem zklamán, protože Koloveč dnes nebyl v takové formě, aby se s ním nedalo hrát a bodovat. Snaha z naší strany byla, hráli jsme pak na dva útočníky, ale bylo málo času. Vyšlo nám střídání, kdy Lešek potvrdil roli střelce, kontaktní gól bohužel přišel příliš pozdě."

Stoper Michal Tesař, Slavoj Koloveč: „Od zápasu v Lubech jsem tři týdny nehrál kvůli natrženým vazům v rameni, ale tady na Střelnici jsem si moc přál nastoupit. Soupeř má v kádru pár výborných individualit, kluci jsou mladí a rychlí, podali dobrý výkon, bojovali, byli celý zápas nebezpeční. Rozhodl asi až ten třetí gól. Z výhry mám samozřejmě radost, kromě fotbalu mi ale v hlavě leží i další věci, protože se mi ve čtvrtek narodil syn. Měří padesát centimetrů, váží tři kila třicet. Kterou nohu bude mít silnější? Těžko říct, na to je ještě brzy. Stejně brzy je i na to, zda se vrátím do Jiskry. V Kolovči jsem na půlroční hostování, co bude dál, to se teprve uvidí."

Obránce Jan Milota, Slavoj Koloveč: „Oproti jarnímu zápasu u nás v Kolovči bylo vidět, že domažličtí kluci jsou o něco zkušenější, navíc hráli v domácím prostředí, takže byli zdravě nabuzení. Taky trochu přitvrdili, na jaře u nás hráli moc měkce. O našem vítězství rozhodla naše zkušenost a proměňování šancí, Tomáš Došek měl dvě a dal dva góly. Navíc se nám ve druhé půli povedlo přidat třetí pojistku. Minulý zápas proti Příkosicím mi sedl víc, tady jsem hrál proti mladému klukovi, kterému bych mohl dělat tátu. Byl o padesát kilo lehčí, takže jsem měl obavu, abych mu neublížil. To mi moc nevyhovuje, mám rád, když se jde do těla a můžu se v souboji do soupeře pěkně opřít."