SK ZČE – FK Holýšov 1:0 (0:0)
Hosté od začátku zápasu vycházeli ze zajištěné obrany. První poločas příliš šancí nepřinesl. Domácí dobře kombinovali, ale většina jejich akcí končila pouze před šestnáctkou hostů. První ohrožení branky přinesla 15. minuta, když se jeden z domácích útočníků dostal k odražené střele a zcela neobsazený nastřelil před padajícím Marcelem břevno branky. Promarnil tak největší šanci prvního poločasu.

Holýšované se dostávali do zakončení jen těžko, podnikali rychlé brejky, které většinou domácí zastavovali jen za cenu faulů. Za zmínku stojí přímé kopy Lukáše a Manowetze, které zůstaly nevyužity a také střela Multruse, která skončila nad brankou domácích. Do kabin se tedy odcházelo za bezbrankového stavu.

V druhém poločase začali lépe domácí, kteří více napadali a přinutili hosty chybovat v rozehrávce. Aktivní vstup do druhého dějiství přinesl domácím ovoce v podobě vstřelené branky v 53. minutě. Centr ze strany prolétl obranou hostů a ve skrumáži před brankou se nejlépe orientoval Kraus - 1:0. Po vedoucí brance se domácí soustředili převážně na obranu, ale hosté si nedokázali do konce zápasu vytvořit vážnější šanci. V 65. minutě se dostal ke střele střídající Kubina, brankář Řezáč si ale poradil. Ze standardní situace pak ´kroutil´ centr na zadní tyč Dostálík, ale nikdo z nabíhajících hráčů nedokázal míč usměrnit do sítě. O chvíli později z brejku zahrozil domácí Beránek, ale mířil těsně vedle Marcelovy branky. Do konce zápasu se poté už nic vážnějšího nestalo.

FK Holýšov: Marcel - Trhlík, Levička, Majlát, Lukáš - Vrba (75. Beneš), Procházka (55. Kubina), Multrus (81. Panuška), Manowetz, Dostálík - Jeniš.