Baník Zbůch – Tatran Chodov 1:2 (0:1)
Hned ve 2. minutě utkání chodovský Chmelík poslal dlouhý pas na pravé křídlo, kde si balon zpracoval Jan Pfeifer, udělal si jednoho z domácích beků a přihrál do vápna, kam si na centr naběhl jeho bratr Jindřich ( na snímku) a ten korunoval výborné výkony z poslední doby trefou – 0:1. Poté už mnoho vyložených šancí k vidění nebylo, přesto fotbal předváděný oběma celky musel fanoušky těšit.

Ve druhé půli dostali domácí Baníkovci hostující Tatran pod tlak, který byl v 55. minutě korunován vyrovnávací brankou, to když přihrávku do vápna z levé strany proměnil střelou k tyči Staviarského branky Hrdlička – 1:1. S blížícím se koncem zápasu se do tří vyložených šancí propracoval chodovský Jan Pfeifer, ale gólman domácích, který stejně jako Staviarský podal výborný výkon, jej vychytal. V samém závěru zápasu domácí nastřelili tyč, z následného protiútoku hosté našli centrem na straně Svobodu, ten míč zatáhl po straně a nacentroval jej do vápna, odkud jej vyboxoval brankář Baníku.

Naneštěstí pro Zbůch si na daleko odražený míč naskočil Jan Pfeifer a hlavičkou snad z pětadvaceti metrů přehodil všechny hráče soupeře včetně gólmana. Z trenéra Tatranu Jana Gibfrieda čišela po zápase spokojenost: „Do zápasu jsme úplně překopali sestavu i rozestavění bylo jiné. Na hrotu operoval Kobes, kterého po křídlech doplňovali ze zálohy Jan Pfeifer se Svobodou. Za nimi zůstával Holar, který plnil defenzivní úkoly. Tým podržel i Staviarský, který potvrdil, že venku chytá dobře.“

V sobotu se Chodov utká doma s Kamenným Újezdem a výhrou se může posunout v tabulce výše.