Město Zbiroh - Dynamo H. Týn 1:3 (0:0)
Hrálo se na tvrdém nerovném povrchu, se kterým se hosté postupně vyrovnávali. První střelu na branku domácích poslal v 5. minutě Staroba z volného přímého kopu. Minutu nato se uvolnil Kordule a přihrál Svobodovi, který bez přípravy poslal míč těsně vedle tyče domácí branky. Do první vážnější akce se dostal po samostatném průniku opět hostující Svoboda. Sám před brankářem mohl volit přihrávku na zcela volného Šindeláře, ale poslal míč těsně nad branku domácích. Při této akci byl kanonýr Dynama zraněn a ošetřován. Následně pak musel podle regulí platných pro Plzeňský kraj opustit na tři minuty hřiště. Hosté oslabení vydrželi.

Ve 14. minutě postupoval domácí Lukeš sám na brankáře Věnečka, ale ten jeho šanci bravurně zneškodnil. Dvě minuty na to se Věneček opět vyznamenal, když po závaru před svou brankou natřikrát musel zneškodňovat šance domácích. Ve 31. minutě měli domácí největší šanci zápasu. Schveinert rozehrál přímý kop přesně na Smitku, který se ocitl osamocen před odkrytou brankou hostů. K jejich štěstí poslal míč vedle branky. Ve 38. minutě opět Schveinert, který odehrál podzimní část soutěže v dresu Dynama, poslal míč z hranice velkého vápna nad Věnečkovu branku.

Na druhý poločas se již usmívalo sluníčko a diváci se dočkali pohlednější hry. Již ve 46. minutě zasahoval Věneček po nebezpečné akci domácích. Pak však přišla rozhodující čtvrthodinka zápasu. Vše začal Vento ve 49. minutě, když přihrávkou našel nabíhajícího Roma, který zatáhl míč po pravé straně a poslal jej přesně na hlavu nabíhajícho Šindeláře. Tomu nezbylo nic jiného než uklidit míč do odkryté branky – 0:1. V 59. minutě Blacký vybojoval míč a poslal Svobodu tentokrát po levé straně a jeho centr proměnil Rom – 0:2. V 60. minutě po faulu na Svobodu poslal Staroba z volného přímého kopu tvrdou střelu na branku domácích. Brankář ji však jen vyrazil před sebe a Kordule poslal míč tam, kam patří, do sítě – 0:3.

Za další dvě minuty unikl Svoboda po pravé straně, ale Šindelář hlavou tentokrát míč do branky domácích neumístil. Hosté s vědomím dostatečného náskoku zvolnili a hra se opět vyrovnala. V 78. minutě domácí Kořínek unikl po pravé straně, našel volného Lukáše a brankář Věneček byl tentokrát bezmocný – 1:3. Zajímavá situace nastala v 75. minutě. Hosté zahrávali první rohový kop zápasu. Jak se následně ukázalo, byl to jediný rohový kop tohoto utkání vůbec. Dynamo v závěru již jen kontrolovalo hru. Přesto mohlo skóre zvýšit, když v 86. minutě z volného kopu Staroba trefil tyč. V 89. minutě ve vyložené šanci osamocený Kokštejn poslal míč nad branku domácích.

Hosté byli fotbalovější a po zásluze zvítězili. Nikdo však neví, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby domácí proměnili své šance z prvního poločasu. I když ztráta nyní šestého Dynama na čelo tabulky I. A třídy je zatím ještě stále velká, podařilo se mu ji vítězstvím ve Zbirohu a po remíze Chlumčan a Klatov o něco snížit, navíc vymazalo i ztrátu v „tabulce pravdy“. Hosté „zvítězili“ 2:4 i na žluté karty, které udělil rozhodčí Kulhánek. Ve středu je čeká odložený zápas v Blovicích a v neděli pak soused z tabulky Slavoj Mýto, který rozstřílel Nýřany vysoko 7:1 a jemuž může oplatit podzimní porážku 5:3.

Město Zbiroh: Whoolmuth - Hruška, Jurina, Mulač, Rada - Lukeš, Schveinert, Jaroš, Kořínek - Smitka, Dubček.
Dynamo HT: Věneček - Bešta, Staroba, Novák, Kokštejn - Venta, Šindelář, Kordule, Rom, Blacký - Svoboda (86. Šperl).

Rozhodčí: Kulhánek – Petržílka a Cihlář. Delegát: Jaroslav Hamouz. ŽK: 2:4, Diváků: 100.