Dynamo rozhodlo znovu třemi góly ve druhé půli

Zbiroh - Horšovskotýnské Dynamo chtělo po vítězství nad mužstvem Chlumčan potvrdit svůj výkon i na hřišti Zbiroha, kde utkání začínalo v netradičním čase, a to v neděli dopoledne. Domácí bojují o záchranu a jejich vítězství 0:4 v Nýřanech jen potvrdilo, že to myslí vážně.

29.3.2011

Finále turnaje O pohár předsedy VV TJ Dynamo H. Týn. Dynamo A HT x Jiskra Domažlice B 2:1.Foto: Deník/ Václav Tauer

Město Zbiroh - Dynamo H. Týn 1:3 (0:0)
Hrálo se na tvrdém nerovném povrchu, se kterým se hosté postupně vyrovnávali. První střelu na branku domácích poslal v 5. minutě Staroba z volného přímého kopu. Minutu nato se uvolnil Kordule a přihrál Svobodovi, který bez přípravy poslal míč těsně vedle tyče domácí branky. Do první vážnější akce se dostal po samostatném průniku opět hostující Svoboda. Sám před brankářem mohl volit přihrávku na zcela volného Šindeláře, ale poslal míč těsně nad branku domácích. Při této akci byl kanonýr Dynama zraněn a ošetřován. Následně pak musel podle regulí platných pro Plzeňský kraj opustit na tři minuty hřiště. Hosté oslabení vydrželi.

Ve 14. minutě postupoval domácí Lukeš sám na brankáře Věnečka, ale ten jeho šanci bravurně zneškodnil. Dvě minuty na to se Věneček opět vyznamenal, když po závaru před svou brankou natřikrát musel zneškodňovat šance domácích. Ve 31. minutě měli domácí největší šanci zápasu. Schveinert rozehrál přímý kop přesně na Smitku, který se ocitl osamocen před odkrytou brankou hostů. K jejich štěstí poslal míč vedle branky. Ve 38. minutě opět Schveinert, který odehrál podzimní část soutěže v dresu Dynama, poslal míč z hranice velkého vápna nad Věnečkovu branku.

Na druhý poločas se již usmívalo sluníčko a diváci se dočkali pohlednější hry. Již ve 46. minutě zasahoval Věneček po nebezpečné akci domácích. Pak však přišla rozhodující čtvrthodinka zápasu. Vše začal Vento ve 49. minutě, když přihrávkou našel nabíhajícího Roma, který zatáhl míč po pravé straně a poslal jej přesně na hlavu nabíhajícho Šindeláře. Tomu nezbylo nic jiného než uklidit míč do odkryté branky – 0:1. V 59. minutě Blacký vybojoval míč a poslal Svobodu tentokrát po levé straně a jeho centr proměnil Rom – 0:2. V 60. minutě po faulu na Svobodu poslal Staroba z volného přímého kopu tvrdou střelu na branku domácích. Brankář ji však jen vyrazil před sebe a Kordule poslal míč tam, kam patří, do sítě – 0:3.

Za další dvě minuty unikl Svoboda po pravé straně, ale Šindelář hlavou tentokrát míč do branky domácích neumístil. Hosté s vědomím dostatečného náskoku zvolnili a hra se opět vyrovnala. V 78. minutě domácí Kořínek unikl po pravé straně, našel volného Lukáše a brankář Věneček byl tentokrát bezmocný – 1:3. Zajímavá situace nastala v 75. minutě. Hosté zahrávali první rohový kop zápasu. Jak se následně ukázalo, byl to jediný rohový kop tohoto utkání vůbec. Dynamo v závěru již jen kontrolovalo hru. Přesto mohlo skóre zvýšit, když v 86. minutě z volného kopu Staroba trefil tyč. V 89. minutě ve vyložené šanci osamocený Kokštejn poslal míč nad branku domácích.

Hosté byli fotbalovější a po zásluze zvítězili. Nikdo však neví, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby domácí proměnili své šance z prvního poločasu. I když ztráta nyní šestého Dynama na čelo tabulky I. A třídy je zatím ještě stále velká, podařilo se mu ji vítězstvím ve Zbirohu a po remíze Chlumčan a Klatov o něco snížit, navíc vymazalo i ztrátu v „tabulce pravdy“. Hosté „zvítězili“ 2:4 i na žluté karty, které udělil rozhodčí Kulhánek. Ve středu je čeká odložený zápas v Blovicích a v neděli pak soused z tabulky Slavoj Mýto, který rozstřílel Nýřany vysoko 7:1 a jemuž může oplatit podzimní porážku 5:3.

Město Zbiroh: Whoolmuth - Hruška, Jurina, Mulač, Rada - Lukeš, Schveinert, Jaroš, Kořínek - Smitka, Dubček.
Dynamo HT: Věneček - Bešta, Staroba, Novák, Kokštejn - Venta, Šindelář, Kordule, Rom, Blacký - Svoboda (86. Šperl).

Rozhodčí: Kulhánek – Petržílka a Cihlář. Delegát: Jaroslav Hamouz. ŽK: 2:4, Diváků: 100.

29.3.2011

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 15 000 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech šička, švadlena. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Praxe nutná.. Pracoviště: Verdi international s.r.o. - horšovský týn, Krátká, č.p. 100, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Jiří Herian, +420 774 944 201. Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 23 000 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Obsluha čerpací stanice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Práce ve venkovním prostředí., Možnost i brigádně, 12 hodinové směny, pouze denní., Výhoda: ŘP sk. B, praxe v oboru, znalost NJ, zaměstnavatel si může vyžádat výpis z rejstříku trestů., Zajímavé finanční ohodnocení + benefity.. Pracoviště: Tomáš kubálek - čerpací stanice robin oil, 345 32 Česká Kubice. Informace: Tomáš Kubálek, +420 606 245 007. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 900 Kč Číšníci a servírky servírka/číšník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do našeho týmu v Koutské pivnici hledáme servírku/číšníka, směny krátký/dlouhý týden, jedná se o malou pivnici se stálými hosty, provoz je nenáročný, klidný. Hledáme příjemnou a spolehlivou posilu, nejlépe s praxí popř. jsme ochotni zaučit. , Nabízíme: dle tržeb a plnění povinností zvláštní prémie. , Nutný telefonický (9:00-18:00 hod.) nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Pivovar kout na šumavě a.s. - pivnice, Školní, č.p. 108, 344 01 Domažlice 1. Informace: Daniela Vlnová, +420 720 410 800. Výroba - Výroba Obsluha strojů 31 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení údržbář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 31000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: svářečský průkaz. , Nabízíme: stravenky, náborový příspěvek, penzijní připojištění, 13. plat., Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt.. Pracoviště: Pfeifer holz s.r.o. - závod trhanov, 345 33 Trhanov. Informace: Marie Chmelíková, +420 379 414 013.

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

-

Vyrovnaná třetí třída nabídne souboj druhého se čtvrtým

Domažlicko – Díky poslednímu kolu třetí okresní třídy, ve kterém zaváhali dosavadní lídři v podobě Pocinovic a Všerub, se tato soutěž velmi zajímavě bodově srovnala.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Plzeň, Praha - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Praze s Bohemians 1905 2:2. Děkovat mohou především skvělému brankáři Aleši Hruškovi, který zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.

Hokejisté Škody vezou z Třince tři body

Třinec, Plzeň – Indiáni porazili třinecké Oceláře na jejich ledě 3:2. Vítěznou branku Západočechů vstřelil v 50. minutě Ondřej Kratěna.