Dynamo rozhodlo znovu třemi góly ve druhé půli

Zbiroh - Horšovskotýnské Dynamo chtělo po vítězství nad mužstvem Chlumčan potvrdit svůj výkon i na hřišti Zbiroha, kde utkání začínalo v netradičním čase, a to v neděli dopoledne. Domácí bojují o záchranu a jejich vítězství 0:4 v Nýřanech jen potvrdilo, že to myslí vážně.

29.3.2011

Finále turnaje O pohár předsedy VV TJ Dynamo H. Týn. Dynamo A HT x Jiskra Domažlice B 2:1.Foto: Deník/ Václav Tauer

Město Zbiroh - Dynamo H. Týn 1:3 (0:0)
Hrálo se na tvrdém nerovném povrchu, se kterým se hosté postupně vyrovnávali. První střelu na branku domácích poslal v 5. minutě Staroba z volného přímého kopu. Minutu nato se uvolnil Kordule a přihrál Svobodovi, který bez přípravy poslal míč těsně vedle tyče domácí branky. Do první vážnější akce se dostal po samostatném průniku opět hostující Svoboda. Sám před brankářem mohl volit přihrávku na zcela volného Šindeláře, ale poslal míč těsně nad branku domácích. Při této akci byl kanonýr Dynama zraněn a ošetřován. Následně pak musel podle regulí platných pro Plzeňský kraj opustit na tři minuty hřiště. Hosté oslabení vydrželi.

Ve 14. minutě postupoval domácí Lukeš sám na brankáře Věnečka, ale ten jeho šanci bravurně zneškodnil. Dvě minuty na to se Věneček opět vyznamenal, když po závaru před svou brankou natřikrát musel zneškodňovat šance domácích. Ve 31. minutě měli domácí největší šanci zápasu. Schveinert rozehrál přímý kop přesně na Smitku, který se ocitl osamocen před odkrytou brankou hostů. K jejich štěstí poslal míč vedle branky. Ve 38. minutě opět Schveinert, který odehrál podzimní část soutěže v dresu Dynama, poslal míč z hranice velkého vápna nad Věnečkovu branku.

Na druhý poločas se již usmívalo sluníčko a diváci se dočkali pohlednější hry. Již ve 46. minutě zasahoval Věneček po nebezpečné akci domácích. Pak však přišla rozhodující čtvrthodinka zápasu. Vše začal Vento ve 49. minutě, když přihrávkou našel nabíhajícího Roma, který zatáhl míč po pravé straně a poslal jej přesně na hlavu nabíhajícho Šindeláře. Tomu nezbylo nic jiného než uklidit míč do odkryté branky – 0:1. V 59. minutě Blacký vybojoval míč a poslal Svobodu tentokrát po levé straně a jeho centr proměnil Rom – 0:2. V 60. minutě po faulu na Svobodu poslal Staroba z volného přímého kopu tvrdou střelu na branku domácích. Brankář ji však jen vyrazil před sebe a Kordule poslal míč tam, kam patří, do sítě – 0:3.

Za další dvě minuty unikl Svoboda po pravé straně, ale Šindelář hlavou tentokrát míč do branky domácích neumístil. Hosté s vědomím dostatečného náskoku zvolnili a hra se opět vyrovnala. V 78. minutě domácí Kořínek unikl po pravé straně, našel volného Lukáše a brankář Věneček byl tentokrát bezmocný – 1:3. Zajímavá situace nastala v 75. minutě. Hosté zahrávali první rohový kop zápasu. Jak se následně ukázalo, byl to jediný rohový kop tohoto utkání vůbec. Dynamo v závěru již jen kontrolovalo hru. Přesto mohlo skóre zvýšit, když v 86. minutě z volného kopu Staroba trefil tyč. V 89. minutě ve vyložené šanci osamocený Kokštejn poslal míč nad branku domácích.

Hosté byli fotbalovější a po zásluze zvítězili. Nikdo však neví, jak by se utkání vyvíjelo, kdyby domácí proměnili své šance z prvního poločasu. I když ztráta nyní šestého Dynama na čelo tabulky I. A třídy je zatím ještě stále velká, podařilo se mu ji vítězstvím ve Zbirohu a po remíze Chlumčan a Klatov o něco snížit, navíc vymazalo i ztrátu v „tabulce pravdy“. Hosté „zvítězili“ 2:4 i na žluté karty, které udělil rozhodčí Kulhánek. Ve středu je čeká odložený zápas v Blovicích a v neděli pak soused z tabulky Slavoj Mýto, který rozstřílel Nýřany vysoko 7:1 a jemuž může oplatit podzimní porážku 5:3.

Město Zbiroh: Whoolmuth - Hruška, Jurina, Mulač, Rada - Lukeš, Schveinert, Jaroš, Kořínek - Smitka, Dubček.
Dynamo HT: Věneček - Bešta, Staroba, Novák, Kokštejn - Venta, Šindelář, Kordule, Rom, Blacký - Svoboda (86. Šperl).

Rozhodčí: Kulhánek – Petržílka a Cihlář. Delegát: Jaroslav Hamouz. ŽK: 2:4, Diváků: 100.

29.3.2011

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Doprava a logistika - Doprava a logistika Vedoucí skladu(18 000 Kč)

Úředníci ve skladech Skladník/skladnice. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, Na předem domluvenou schůzku je třeba vzít s sebou strukturovaný životopis, nebo je možnost zaslat na uvedený e-mail.. Pracoviště: Kante zk s.r.o., 345 02 Kout na Šumavě. Informace: Zdeněk Kaliánko, +420 379 775 322.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik(23 000 Kč)

Strojírenští technici technologové, normovači technik/technička. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zajišťování odbytu výrobků, spolupráce při sestavení harmonogramů odbytu. Zajišťování styku s odběrateli, obchodními partnery a denně s nimi komunikovat. Koordinace odbytové a po technické stránce i výrobní činnosti s ostatními úseky firmy. Evidování a zpracování poptávky, kalkulace a nabídky výrobků. Zpracování a zakládání podkladů do výrobního systému, sestavování příslušné dokumentace. Pracovat samostatně a spolehlivě, být manuálně zruční a flexibilní, vysoké nasazení a odpovědnost za kvalitu své práce. Finanční ohodnocení dle vaší kvalifikace a výkonu v pravidelném výplatním termínu. Možnost pracovního růstu a nástup možný ihned, dle dohody., , Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní pojištění, příplatky nad rámec zákoníku práce, plně hrazené 60 Kč stravenky, pestrý systém benefitů (věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení…), finanční ohodnocení dle vaší kvalifikace a výkonu v pravidelném výplatním termínu, možnost pracovního růstu a nástup možný ihned, dle dohody, , Kontaktujte nás osobně, e-mailem nebo telefonicky po-pá 7,00 - 15,00 hod.. Pracoviště: Wuppermann systemtechnik s.r.o., MUDr. Šlejmara, č.p. 609, 345 62 Holýšov. Informace: Ivana Boudová, +420 735 170 461.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B(23 000 Kč)

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) řidič/ka dodávky do 3,5 tuny (rozvoz pečiva). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme řidiče/řidičku na rozvoz pečiva na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr. Požadujeme spolehlivost, praxi v řízení nákladního automobilu do 3,5 t. Nástupní plat 23.000 Kč, po zapracování až 27.000 Kč při plném úvazku. Kontakt na tel. čísle 605 707 784.. Pracoviště: Pekařství kuric s.r.o., náměstí Na Výhledech, č.p. 323, 345 62 Holýšov. Informace: David Koriťák, +420 605 707 784.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce(18 000 Kč)

Prodavači v prodejnách Prodavač/ka, obsluha ochutnávky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VINOTÉKA DOMAŽLICE, Mzda: 18.000 Kč + odměny, Požavky: samostatnost, iniciativa, zájem o obor, příjemné vystupování. Pracoviště: Dorka, spol. s r.o. - vinotéka domažlice, Kostelní, č.p. 1, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jiří Šuchman, +420 725 491 990.

JIŘÍ BAIER ( první zleva) bude v letošní sezóně znovu preferovat silniční časovky, v létě se chce v nejlepším světle ukázat  v Rakousku, kde při King of the Lake změří síly se světovou elitou.

Baier: Souboj s časovkáři z celého světa je pro mě výzvou

Děvčata Klára Dufková a Anna Pelnářová budou reprezentovat kraj na národní přehlídce.