FK Žákava - Jiskra Domažlice B 0:4 (0:2)
Domažlická rezerva hned od začátku diktovala tempo a hru a do zaslouženého vedení šla po půl hodině hry. Paluch nahrál na pravou stranu na naběhnutého Krakeše, ten našel přihrávkou Hartla, který se zpětnou kličkou zbavil obránce a střelou k tyči překonal gólmana Langa – 0:1.

Domácí zahrozili po rohovém kopu, kdy hlavičkoval Huňáček z malého vápna mimo branku gólmana Jiskry Freie. Další šanci měl zmiňovaný Váňa, ale neproměnil. Druhou branku přinesla 38. minuta po výpadu hostů do obrany Žákavy. Paluch vysunul Krakeše a ten z hranice velkého vápna přeloboval vyběhnuvšího Langa – 0:2. Ve druhém poločase začali domácí tlakem. Sérii rohových kopů se ale Jiskře podařilo i se štěstím odvrátit, když třeba střela domácích ze skrumáže před brankou zasáhla Freie do hlavy.

Jiskra na tento tlak odpověděla třetí brankou. V 65. minutě na půlící čáře vybídl Paluch ´uličkou´ Havlíčka, ten utekl obráncům, udělal kličku Langovi a zvýšil do prázdné brány – 0:3. Domácí se poté snažili nakopávanými balony dostat před Freie, ten byl ale pozorný. Čtrvtý gól Domažlic vstřelil střídající Kubica, který utekl obráncům a sólo přes půl hřiště zakončil střelou podél brankáře – 0:4.

Rezerva Jiskry tak po šesti kolech soutěže nadále drží stoprocentní úspěšnost z hřišť soupeřů, zatímco na domácí půdě s papírově slabšími soupeři z Blovic a Lub body ztrácí. „Hráči se možná cítí pod větším tlakem, ale nikdo jej na ně nevyvíjí. Fakt je, že k nám většina soupeřů jezdí bránit a nám se v domácím prostředí nedaří proměňovat šance, zatímco venku ano,“ říká kouč Rybár.

Jiskra Domažlice B: Frei - Pavlíček, Waldmann, Schamberger, Pačesný - Brichcín (55. Beňušík), Paluch (70. Kubica), Vísner, Havlíček (65. Čadek) - Krakeš (82. Neumann), Hartl. Trenér: Ivan Rybár.
Rozhodčí: Mašek - Malinčák - Komanec. Delegát: Jindra, ŽK: 1:0, Diváků: 100.