Jiskra Domažlice - Union Beroun 2:4 (0:3)
Postavení týmů v tabulce odpovídal i úvod zápasu. Hosté šli už v 1. minutě do vedení. Domácí rychlý gól na dlouho rozhodil, čehož soupeř využil a do konce poločasu zvýšil na 3:0. Domácí si vypracovali jednu příležitost, ale nedokázali ji proměnit. Do druhého poločasu vstoupili domácí velmi aktivně. Tato aktivita byla odměněna gólem na 1:3, který vstřelil Tumpach. Domácí po vstřelené brance ještě zvýšili tempo hry a začali si vytvářet další šance. V 58. minutě vystihl rozehrávku soupeře Buršík, který vysunul Tumpacha a ten druhou brankou v zápase snížil na 2:3.

V době největšího náporu Jiskry hosté podnikli rychlý protiútok a přihrávku před branku si domácí nešťastně srazili do vlastní branky. Konečný stav 2:4 pro hosty nezměnil ani závěrečný tlak Jiskry. Ta si v tabulce drží deváté místo, jeden bod před rezervou Motorletu Praha. V sobotu se žáci představí na hřišti třetího FK Tábor.

Jiskra Domažlice: Straka (Krutina) - Poláček, Hojda, Stróž, Hruška - Major, Maštalíř, Buršík st., Dufek (Buršík ml.) - Tumpach, Svoboda