Sokol Všeruby - SK Poběžovice 4:4 (1:1) na PK 8:9

Oba týmy se snažily od začátku vstřelit vedoucí branku a hra se přelévala ze strany na stranu. Hosté hrozili hlavně ze standardních situací a jejich hra se točila hlavně kolem Krutiny.

Po jednom z rohů, který hosté zahrávali, Rybianský prodloužil hlavou, a v brankovišti se prosadil hostující hráč - 0:1. Poté se domácí nastěhovali před hostující branku, ale šance končily mimo branku nebo v náručí hostujícího gólmana. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za vedení hostů z Poběžovic, domácí se v posledních minutách prvního poločasu po kombinaci dostali do šance, kterou využili a bylo srovnáno.

Po přestávce se oba týmy rozhodly, že potěší prokřehlé diváky brankovými hody a šance se střídaly na obou stranách. Vedení na svou stranu strhli po ukázkovém zakončení hosté. To nabudilo domácí k aktivnější hře. Šanci na navýšení vedení odmítl hostující Kabourek, který netrefil prázdnou branku. Chvilku po této šanci domácí srovnali a přidali i vedoucí branku. V tomto okamžiku domácí hosty přehrávali, k tomu přispělo i vyloučení hostujícího hráče. Místo toho, aby domácí využili převahy jednoho hráče v poli, se hosté vzpamatovali a začali více bojovat a to jim přineslo vyrovnání.

Domácí početní převahy nevyužili a byli to hosté, kdo se ujal v závěru vedení. Když už to vypadalo na vítězství Poběžovic, opřel se do míče Kubec a krásnou střelou vyrovnal.

V penaltové loterii byli v štastnější hosté.

Sokol Všeruby: Tokar - Schweiner, Šafránek, Hrnčíř, Černý, Červeňák, Dědek, Kubec, Votava, Kislinger, Čára R. Střídal: Jiřík.