Sokol Všeruby – Sokol Osvračín 4:0 (1:0)
I tentokrát musel trenér Všerub Šup improvizovat a domácí nastupovali znovu v pozměněné sestavě. To však na jejich hře nebylo příliš znát. Hned od úvodu zápasu se snažili tlačit před branku Osvračína a začali si vytvářet první šance. Hosté ojediněle zahrozili z brejků. Po několika závarech a rohových kopech se poprvé trefil Dědek – 1:0. Vícekrát už se ale domácí v první půli trefit nedokázali nebo je vychytal hostující brankář.

Hubené vedení domácí neuspokojilo, věděli, že stačí jeden brejk a je vyrovnáno. Svou převahu chtěli gólově vyjádřit, což se podařilo Čárovi – 2:0. Domácí byli po druhé brance při chuti, hosté s námahou odvraceli domácí útoky a jen občas ohrozili domácí branku hájenou Michalem Kratochvílem, střelcem hattricku v dresu rezervy Všerub z minulého kola proti Hlohové. Po jedné z akcí domácích se před postupujícím Polákem nedohodli hostující obránci, rozestoupili se a on svou třetí šanci v zápase konečně proměnil – 3:0. Domácí ve své aktivitě neustávali a po oku lahodící střele Fischera se míč odrazil k volnému Dědkovi, který z dorážky uzavřel stav zápasu na 4:0 a s přehledem pískající rozhodčí Rubáš zápas ukončil.

Všerubští se po dalším zisku bodů posunuli už na čtvrté místo v tabulce. Ve hře je navíc ještě porce jedenadvaceti bodů, takže ´sfouknou – li´ doma lídra z Kolovče, mohou ve Všerubech s ohledem na skladbu zbývajících soupeřů pomýšlet i výš. Třetí Tlumačov a ani druhý Meclov nejsou v nedohlednu.

To v Osvračíně v současnosti mají jiné myšlenky. Tým v jedné z fotbalových bašt okresu je čtvrtý od konce. Ale těžší soupeře si už parta okolo Aloise Wendla vybrala a svůj osud má ve svých rukách v zápasech s Kdyní, rezervou Dynama a Bělou. Z favoritů jí zbývá jen Hostouň, ta je však zatím jen stínem podzimní Lokomotivy, a Koloveč B. A kdo viděl podzimní duel obou rivalů ví, že tento mač může dopadnout všelijak, zvlášť bude – li sekretář Slavoje a rodák z Osvračína Pavel Kruml fandit jako na podzim každý poločas jednomu týmu.