Sokol VšerubyA – FK Holýšov B 5:1 (1:1)
Všerubští chtěli i v silně pozměněné sestavě před domácím publikem odčinit propadák z Meclova. Soupeř byl ale po oboustranně opatrném začátku fotbalovější, využíval volného prostoru ve středu pole i občasných ´oken´ v obraně Všerub.

Z řady šancí se ujala až Čepelova střela z levé strany. Gólu předcházel průnik Vrby přes domácího Schweinera a přihrávka na ofenzivně laděného záložníka hostí, který uspěl v přetlačované s Lörinczem. Domácí vyrovnali ve 41. minutě po průniku Kubece podél lajny a centru, jenž hostující Volf podběhl a ve vápně volný Hospodka střelou z voleje pod břevno srovnal na 1:1.

Do druhé půle se do hry zapojil kanonýr domácích Michal Čára, který se na zápas dostavil později. Čerstvá síla byla vpředu znát. Po velké, ale neproměněné šanci dvou hráčů hostí, do níž se dostali po dlouhém výkopu gólmana Steinbacha, přišel trest. Čára dostal přihrávku za obranu, sám proti brankáři nezaváhal a dloubákem zvýšil – 2:1. S hosty, kteří předtím reklamovali ofsajd, sporný moment otřásl.

V 72. minutě po faulu na Kislingera nechal sudí Červený domácím výhodu a Kubec nahrávku od Čáry proměnil – 3:1. Na hřišti se poté přiostřilo, hra se začala kouskovat, což domácím vyhovovalo. Ti navíc vedení zvýšili po rohovém kopu Jana Fischera, kdy gólman hostí ve vzduchu nedosáhl na centr a neobsazený Čára zvýšil – 4:1. Poté ještě Kislinger zahrával z pravé strany trestný kop, k dorážce se dostal Ticháček – 5:1. V závěru Holýšovští ´zamkli´ soupeře v jeho pokutovém území, ale střely ze všech pozic končily na hradbě těl domácích.

FK Holýšov B: Steinbach – Strejc, Roučka, Smeták, Volf – Hamerník, Čepela, Kubina, Hadrava – Vrba, Šobr. Trenér: Vlastimil Schilling.
Sokol Všeruby A: Pareský – Čára R., Lörincz, Polák, Schweiner – Ticháček, Kislinger (81. Kruml), Čermák, Fischer (85. Václavovič) – Kubec (67. Linhart), Hospodka (45. Čára M.). Hrající trenér: Jan Šup.