Marila Votice – Doubravka 3:0
Domácí šli důsledně za vítězstvím, i když jim trvalo skoro celý poločas, než se trefil Lizák po uvolnění Řehákem. Ještě před tím však hosté měli velkou příležitost, ale gólman Novák zázračně zachránil a dorážka skončila na tyči.

Druhý poločas patřil střelecky disponovanému Polodnovi. Na jeho začátku nejprve vyzkoušel pozornost doubravského gólmana. Poté v 64. vstřelil gól hlavou v pádu. O minutu později fauloval v šestnáctce Faitl, ale gólman Novák podruhé zabránil jisté brance, když míč od Šimera vyrazil. Konečný výsledek stanovil opět Polodna po trestném kopu Čupra. Hosté mohli vzápětí snížit, když vystihli Faitlovu špatnou malou domů, ale Novák opět skvěle zasáhl.

„Výsledek sice mluví jednoznačně pro nás, ale utkání jsme si trošku vytrpěli. Po posledním prohraném utkání na nás padla deka. Kluci věděli, že do toho musí šlápnout, ale místo lehkosti přišla křečovitost. V prvním poločase jsme se dost natrápili. Díky gólu těsně před odchodem do kabin nás to nakoplo. Po změně stran soupeř na nás vyvinul tlak, my jsme naopak využili standardek a podařilo se nám dvakrát skórovat. Výborně zachytal Nová, který nás v kritických situacích několikrát podržel,“ zhodnotil utkání trenér Votic Ivan Pihávek.

Branky: 64. a 74. Polodna, 42. Lizák. Rozhodčí: Průcha – Řezáč, Kramlová. ŽK: Walter, Faitl – Smíšek. Poločas: 1:0. Diváci: 90.

SK Marila Votice: Novák – Viskup (19. Řehák), Faitl, Janů, Čupr – Walter, Lukeš, Polodna, Bareš (77. Klimeš) – Veselý (82. Říha), Lizák.