Slavia Vejprnice – FK Holýšov 0:0 (0:0) na PK 3:2
Domácí se museli obejít bez Beneše a Černohorského, ale o oslabení se mluvit nedá, protože zápas s favoritem začali skvěle. Ve 4. minutě střela Dostálíka jen o kousek minula branku, o minutu pozdějí se uvolnil Vrba, obešel padajícího gólmana Slavie, ale trefil jen obránce na brankové čáře. V 8. minutě zahrávali hosté roh a Slováček hlavičku Trhlíka konečky prstů vytěsnil.

Domácí byli pod tlakem, v další minutě míč putoval po ose Trhlík, Jeniš k Hrádkovi, jehož utěšenou střelu opět Slováček vyrazil. Domácí se do zakončení dostali poprvé až v 18. minutě, kdy se Hora řítil na holýšovského brankáře, ale v poslední chvíli mu míč ukopl Lukáš. Ve 29. minutě se dostal Hrádek do úniku, ale byl podražen. Z následného přímého kopu však hosté nic nevytěžili. Po půlhodině hry vyslal domácí Havránek centr do vápna a Löwy hlavičkoval do břevna branky Holýšova. Na druhé straně se o dvě minuty později dostal k míči Vrba, opět si obešel padajícího brankáře a v zakončení do prázdné brány zahodil šanci, když minul. Ve 36. minutě Slováček nadvakrát zlikvidoval šance hostí. Tři minuty před koncem první půle nechali hosté Löwyho hlavičkovat, ale exchrástecký „snajpr“ těsně minul odkrytou branku.

Druhý poločas se odehrával většinou ve středu hřiště, větší šance byly k vidění až posledních dvaceti minutách. Nejprve v 70. minutě Vrba našel Hrádka, toho však brankář Slováček vychytal. O osm minut později tentýž hráč hlavičkoval do odkryté branky, domácí gólman však znovu skvěle zasáhl. Do třetice se Hrádek ocitl v největší šanci utkání, prošel mezi dvěma obránci a prostřelil i vybíhavšího Slováčka, míč však pouze olízl vnější tyč branky. Po bezbrankových devadesáti minutách přišly na řadu pokutové kopy. Procházka s Levičkou proměnili, stejně jako exdomažlický Paul a Havránek. Proti Trhlíkovi a Vrbovi se Slováček vyznamenal. Rozhodující penaltu proměnil Křen, následný pokus holýšovský Hrádek neproměnil.

Trenér FK Holýšov Jiří Multrus: „Sice jsme opět nebyli kompletní, ale kluci, kteří nastoupili, hráli výborně. Ve 30. minutě to mohlo být klidně 0:4, ale brankářVejprnic se překonával. Druhý poločas už tak bohatý na šance nebyl. V závěru už jsme hráli na jistotu, pak měl Kuba Hrádek tisíciprocentní šanci, ale nedal. Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že se čtvrtým celkem tabulky uhrajeme remízu, bral bych to, ale podle průběhu zápasu je bod málo. Při penaltách nás vychytal skvělý Slováček.“

Holýšov: Čermák - Trhlík, Levička, Majlát, Lukáš - Vrba, Procházka, Kubina, Dostálík - Hrádek, Jeniš. Rozhodčí: Schneider, Žk: 2:2, Diváků: 80.