Slavia Vejprnice - Dynamo H. Týn 3:3 (2:2)
Hosté zahájili první poločas s velkou chutí a zatlačili domácí do defenzivy. Po sérii pěti rohových kopů otevřel skóre utkání v 11. minutě hlavou hostující Šimáček – 0:1. Poté hosté nevyužili několika šikovných centrů, které posílal do šestnáctky aktivní Mašek. Při další sérii rohů v 18. minutě se odrazil míč k hostujícímu Butnaru, jehož tvrdá střela skončila po odrazu od břevna do sítě – 0:2.

Za necelých deset minut však vejprnický Křen využil zaváhání hostů v rozehrávce u rohového praporku a lobem na zadní tyč nedal brankáři Věnečkovi šanci – 1:2. Další chybu hostí potrestal ve 35. minutě Vnuk, který vyrovnal na 2:2.

Druhý poločas nezačal pro hosty šťastně. Nejprve se zranil Věneček, kterého v brance nahradil Mathauser. Než se stačil plně zapojit do hry, nařídil rozhodčí přísný pokutový kop, který Vnuk proměnil – 3:2. Zdálo se, že se domácím podařil dokonalý obrat v zápase. Jenže v 70. minutě našel Mašek na hranici pokutového území Štveráka, ten se uvolnil a technickou střelou postavil domácího brankáře do role statisty – 3:3.

Protože se do konce utkání už skóre nezměnilo, přišly na řadu pokutové kopy. První střela z kopačky domácích skončila na břevně branky Dynama, ostatní exekutoři už nezaváhali. Všichni hráči Dynama Štverák, Mašek, Sova, Pazderník a Šinál proměnili.

Slavia Vejprnice: Slováček - Havránek, Boukal (82. Gabriel), Rada, Křen, Šámal, Hora, Löwy (46. Stanislav), Paul, Biederman (67. Král), Vnuk. Trenér: Milan Dejmek.
Dynamo H. Týn: Věneček (50. Mathauser) - Beisbier, Žáček, Šimáček (46. Pazderník), Sova - Brynda, Chaloupka (59. Blacký), Šinál, Butnaru - Štverák, Mašek. Trenér: Karel Krejčí.
Rozhodčí: Petržílka – Mazán, Kulhánek. Delegát: Havlík. ŽK: 5:4. Diváků: 150.