Turnajová pouť pozdějších vítězů nezačala zrovna nejlépe. Prohráli hned první duel s dalším domácím celkem, Notor Clubem Nový Kramolín A, ve zbývajících dvou zápasech základní části s Vyzunkem Praha a RSC Čechov už ale nezaváhali. Druzí finalisté naopak vstup zvládli a porazili béčko Notor Clubu 2:0. Bombeři pak ve skupině ztratili jen dva body po remíze s Dynamem Lásky 1:1, zápas s německým účastníkem memoriálu SG Silbersee vyhráli těsně 1:0. V semifinále, kam coby vítězové skupiny A postoupili přímo, zdolali v utkání hraném na 2 x 10 minut RSC 2:1.

Vítěz skupiny B, Joint Team s výtečným Vojtěchem Knopfem v brance, v semifinále rozstřílel 5:1 SG Silbersee, jehož dobrý výkon v předchozích zápasech ozdobil gólman Thomas Prügler, když byl vyhlášen nejlepším brankářem celého klání.

Třetí příčku po výhře nad soupeřem z Německa nakonec vybojoval tým RSC Čerchov. Finále hrané na 2 x 15 minut nabídlo pohledný futsal, zápas Joint Teamu s Bombery rozhodly góly Mareše a Havlíčka.

Sedmnáctý ročník memoriálu, který odřídila dvojice zkušených sudích Pareský a Exner, završila večerní taneční zábava se skupinou Swerwou.

Výsledky: NC A – Joint Team 2:0, NC B – Bomber 0:2, Vyzunk – RSC 1:1, Dynamo – Silbersee 1:1, NC A – Vyzunk 0:1, NC B Dynamo 1:0, Joint Team – RSC 5:2, Bomber – Silbersee 1:0, NC A – RSC 0:1, NC B – Silbersee 1:2, Joint Team – Vyzunk 2:1, Bomber – Dynamo 1:1. Čtvrtfinále: Silbersee – Vyzunk 2:1, NC B – RSC 0:3. Semifinále: Joint Team – Silbersee 5:1, Bomber – RSC 2:1. O 3. místo: Silbersee – RSC 1:3. Finále: Joint Team – Bomber 3:0.