Jiskra Domažlice B – Slavoj Koloveč B 2:3 (1:1)
To lepší z atraktivního zápasu bylo k vidění během úvodních pětačtyřiceti minut. Běhaví Domažličané výborně napadali na polovině soupeře, do vedení šel ale Koloveč. Ostrým sluncem ´oslepený´ gólman Frei nereagoval na Šlajsův centr, míč přes Pavlíčkovu snahu propadl až k Perglovi, a ten se ve skluzu nemýlil – 0:1. Také za vyrovnávací brankou byla chyba, to když domažlický Krakeš nacentroval zprava, Kruml na kluzkém povrchu neodkopl míč a stále se lepšící Waldmann ranou mezi beky obstřelil gólmana Slavoje Fillingera – 1:1. Obě strany si poté ještě vypracovaly šance, ale ty už zůstaly bez gólového efektu.

Po čaji se v úvodu druhé půle ještě chvíli dařilo rezervě Jiskry. Sudí totiž odpískal Baxovi v pokutovém území hru rukou a Krakeš se z penalty nemýlil – 2:1. Jenže pak převzali otěže utkání hosté, ovládli střed hřiště a z rostoucí převahy pramenily i příležitosti. Proti Kadlecovi a Rejtharovi ve vyložených pozicích sice akcie ´Benfiky´ ještě Frei podržel, jednou pomohl i pomezní laik, nakonec se však Rejthar po Perglově příhře v akci silně zavánějící ofsajdem přece jen prosadil – 2:2. Jiskru pak oslabil o poločasu střídající Paluch, jehož nedisciplinovanost zřejmě připravila spoluhráče o remízu a jeho samého asi o další angažmá v týmu, který má na jaře bojovat o postup do krajského přeboru. Na zbylou čtvrthodinu musel Krakeš do zálohy a Janeček tak zůstal v útoku sám. Zkušení hosté z přesily vytěžili třetí a vítězný gól. Střelcem byl opět Pergl.

Jiskra Domažlice B: Frei – Pavlíček, Neumann, Hošek, Pačesný – Brichcín, Vísner, Kohout, Waldmann – Krakeš, Janeček. Střídali: Ferra, Paluch, Rojt. Trenér: Rybár.
Slavoj Koloveč B: Fillinger – Mastný, Baxa, Kruml, Šlajs – Kadlec, Vůjtěch, Duchoň, Mour – Pergl, Rejthar. Střídal: Chval. Trenér: Petr Bílek.