Úvodními zápasy začal v neděli také pro mužstva ve skupině B turnaj O pohár předsedy VV TJ Dynamo H. Týn. Na ´umělce´ v týnské Masarykově ulici na sebe narazily Hradec u Stoda a značně omlazený celek Holýšova. Ač zeměpisní sousedé, ve fotbalu oba týmy dělí dvě soutěže a tak šlo o premiéru ve vzájemném měření sil. Hradec je čtvrtý v okresním přeboru Plzeň – jih, Holýšovu patří sedmá příčka krajského Fincentrum přeboru.

FK Holýšov – Hradec A 5:4 (2:3)
A mužsto Holýšova se o den dříve utkalo v přátelském utkání s Kötztingem, a tak někteří hráči dostali volno, další marodí. Trenér Lucák, který při neúčasti Jiřího Multruse Holýšovany vedl, si proto musel vystačit jen s torzem prvního mužstva doplněného o hráče rezervy a dorostence.

Úvod zápasu nenasvědčoval, že se na ´umělce´ schyluje k divoké přestřelce. Jenže ve 30. minutě za stavu 1:1 sudí Pareský viděl, jak holýšovský Hamerník stahuje rukou soupeře, a zkušený obránce zamířil předčasně do sprch. Z výhody jednoho hráče v poli navíc poté těžil hradecký Pleizner, který završil hattrick. Ostatně tento hráč je po podzimu nejlepším střelcem týmu a i v soutěži patří k nejlepším kanonýrům.

Trenér Lucák po vyloučení Hamerníka musel zamíchat sestavou, Belina se posunul na předstopera, Smeták na stopera a Liebl se stáhl z útoku do zálohy. I přes oslabení korigoval ještě do přestávky pro Holýšov nepříznivý stav 1:3 nadějný dorostenec Vítek – 2:3.

Po obrátce vystřídal Multruse v brance stodský Čermák, kterého Holýšov zkouší kvůli čtyřzápasovému trestu vlastního gólmana Marcela. Vyrovnání zajistil Vrba a po něm Schamberger z penalty poslal Holýšov do vedení – 4:3. Jenže rozhodčí nařídil pokutový kop i na druhé straně a bylo srovnáno – 4:4. V závěru utkání přece jen Holýšovští vydřeli tři body, když míč do sítě branky Hradce dopravil jeden z vlastních hráčů.

FK Holýšov: Multrus M. (Čermák J.) – Smeták, Hamerník, Šobr, Konopík (Kundrata) – Vrba, Schamberger, Belina, Šagát – Vítek, Liebl.