Hned v prvním utkání narazil nováček České fotbalové ligy na rezervu domácího ASV Cham. O vítězi rozhodl jediný gól Michala Veselého. Také druhý turnajový duel Jiskry s DJK Arnschwang skončil těsnou výhrou Chodů 1:0, kterou zařídil Kovařík. Ve třetím utkání Jiskra nepustila soupeře z Miltachu během celých deseti minut za půlku a rozstřílela jej 4:0, když se trefili dvakrát Kovařík, Knakal a opět Veselý.

Čtvrtý soupeř Jiskry SG Chambtal rovněž spoléhal na urputnou defenzivu a ojedinělé brejky. Jeden z nich minutu a půl před koncem proměnil, ale Veselý s Mužíkem stihli vývoj utkání zvrátit na konečných 2:1 pro Domažlice. Posledním soupeřem ve skupině byl Furth im Wald. Jiskra vedla zásluhou Matase a Strejce 2:0, ale fotbalisté partnerského města Domažlic zápas před koncem zdramatizovali. Skóre na konečných 3:1 uzavřel Kovařík.

Jiskra vyhrála svoji skupinu a v semifinále narazila na FC Rankam, druhý nejlepší tým ´grupy B´. Domažličané soupeře ´zamkli´ na pět minut na jeho polovině, ale dvě minuty před koncem inkasovali z prvního útoku soupeře. Nejlepší střelec turnaje Veselý sice ještě stihl vyrovnat na 1:1, ale Němci vzápětí opět skórovali a výhra 2:1 je poslala do finále, v němž podlehli Chamu A čtyři nula.

Zápas o třetí místo už byl jasnou záležitostí Jiskry. Hráči Arnschwangu spokojeni s nečekaným úspěchem v tažení turnajem už totiž v tomto utkání proti třetiligovému týmu nespoléhali na ´zanďoura´. Jiskra využila otevřené hry a šla do vedení dvěma góly s chutí hrajícího Veselého, skórovali i Mužík a Havlíček.

V brance Domažlic se během turnaje střídali Houdek s Freiem. V poli si v kombinovaných sestavách zahráli Mužík, Strejc, Bárta, Matas, Leitl, Knakal, Kovařík, Veselý a Havlíček.