Tlumačov B – Klenčí B 2:0 (1:0)
To když si útočník Tlumačova Krejčíř na hranici šestnáctky chystal balón ke střele, byl sražen a rozhodčí i přes spornost situace ukázal na penaltu. Sám postižený nedal novému gólmanovi Klenčí Hlavsovi šanci a poslal míč na opačnou stranu – 1:0. Hosté i nadále drželi míč na svých kopačkách a kombinovali na polovině soupeře, ale zakončení byla málo přesná. Naopak se mohli radovat opět domácí, ale nastřelili břevno.

Do druhé půle Klenčí posílilo ofenzivu o Čiperu, který „to pořádně rozhýbal“. Tlumačovští naopak útok oslabili o střelce úvodní branky, takže tlak hostů postupně zesiloval. Velké šance zahodili Malár a Holar. Obrana hostů byla mnohdy vysunutá až na polovinu soupeře. Dvacet minut před koncem však zaváhal klenečský předstoper Petr Řezníček, když netrefil balón, tlumačovský Nidl se ocitl sám před brankářem a nabídnutou šanci využil – 2:0. Rychle ubývající čas do konce utkání hostům svazoval nohy a ubíral jim na klidu. Malým povzbuzením bylo zajímavé vyloučení domácího záložníka Geigera, které tlumačovští hráči a zejména jejich fanoušci nemohli pochopit, ale ani početní přesila Klenčí v gól nevyústila.